Basia Sowa z suskiego ” Jasienia” z pucharem wszechstronności stylowej w pływaniu.

W sobotę 7 października na Basenie w Suchej Beskidzkiej odbyły się zawody o Puchar Prezesa Małopolskiego Okręgowego Związku Pływackiego.

20171007_112827

W zawodach uczestniczyło ok 200 zawodników z 19 klubów

Aby zdobyć puchar należało zaprezentować się jak najlepiej w aż 5 konkurencjach

W zawodach uczestniczyli oczywiście zawodnicy i zawodniczki z UKSu Jasień – 12 osób.

Maria Wrona, Ewa Wrona, Natalia Panek, Maria Błachut, Wiktoria Zabawa, Barbara Sowa, Milena Łazarz, Zofia Piątek, Norbert Fortuna, Kacper Kubas, Bartosz Zawojski, Wojciech Droński, którzy znakomicie zaprezentowali się w rywalizacji pobijając swoje rekordy życiowe w niełatwych konkurencjach. Ponadto  w wyniku rywalizacji Basia Sowa zdobyła puchar za 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej, która okazało się być  trzecią wszechstronną pływaczką w Małopolsce

Serdecznie Gratulujemy !!!

IMAG0576 (1)

W czasie zawodów odbyła się przerwa obiadowa, gdzie małopolscy pływacy zjedli obiad w Z.S im. Wincetnego Witosa. Jak zwykle było pysznie i bardzo sprawnie, mimo że wydano 200 obiadów w bardzo krótkim czasie. Za co należą się serdeczne podziękowania zarówno dyrekcji szkoły jak i całej obsłudze.

Zawody otworzył dyrektor krytej pływali Olgierd Kierski oraz Wiceprezes MOZP Krzysztof Masiuk

Naczelnikiem zawodów był Łukasz Miklusiak

Komentowanie jest wyłączone