Internationales Arena Swim Meeting z Regensburg

DSC_3918Z 7 medalami wracamy z Internationales Arena  Swim Meeting z Regensburg a w Niemczech. Nasza reprezentacja w składzie Nikola Panek, Weronika Habowska, Marta Palcar, Marta Sikora, Karol Sowa, Mikołaj Pająk, Michał Koczur oraz trener  Łukasz Miklusiak wrócili  szczęśliwi i uśmiechnięci z Naszego pierwszego Mitingu Międzynarodowego.

Były to największe zawody w jakich nam przyszło rywalizować. Z ponad 4200 zgłoszeń z takich państw jak  Austria, Chorwacja, Czechy, Niemcy, Węgry, Luxemburg, Rosja, Szwajcaria i oczywiście  Polska wypadliśmy znakomicie zdobywając  5 złotych, 1 srebrny i 1 brązowy medal. Podczas trzech dni zmagań na olbrzymim obiekcie „biliśmy” raz za razem nowe rekordy życiowe co przełożyło się na dorodny dorobek medalowy, a przy tym wszystkim znaleźliśmy czas na relaks, zwiedzanie i praktyczną naukę języka niemieckiego. Jednym słowem wraz z zaprzyjaźnionym klubem Glosator Kraków przeżyliśmy wspaniałą przygodę, którą długo nie zapomnimy.

Wyjazd na zawody nie byłby możliwy gdyby wsparcie jakie co roku otrzymujemy od sponsorów,  oraz od Powiatu Suskiego, Gminy Stryszawa, a przede wszystkim od Urzędu Miasta w Suchej Beskidzkiej.

 

 

Wszystkie zdjęcia kliknij tutaj

Komentowanie jest wyłączone