Kino

W środę 27 stycznia UKS „Jasień” jak co roku w ferie zimowe planuje wspólny wyjazd do kina dla członków klubu.

kino

Chętnych prosimy o zapisywanie się u prowadzących zajęcia (ewentualnie pod tel. 502712330) wraz z wpłatą 20zł, oraz okreśelnia na jaki film chce dziecko pójść.

Wyjazd będzie o godzinie 8:30 z parkingu przed basenem, a planowany portót to godzina ok. 15:00-15:30

Filmy do wyboru

Fistaszki

Bohaterowie legendarnych, cieszących się niesłabnącą popularnością od ponad pół wieku opowieści rysunkowych Charlesa M. Schulza: Charlie Brown, pies Snoopy i ich przyjaciele w nowym wydaniu, w animowanej komedii przygodowej, wyprodukowanej przez studio Blue Sky, w którym powstała słynna ”Epoka lodowcowa”. Gdy w klasie pojawia się nowa dziewczynka, Charlie Brown staje przed największym wyzwaniem w całym swym dotychczasowym życiu, podczas gdy jego wierny towarzysz, pies Snoopy postanawia zrealizować swoje życiowe marzenie…

Gwiezdne wojny – przebudzenie mocy

W siódmej części „Gwiezdnych wojen”, zatytułowanej „Przebudzenie Mocy”, do swoich ról powrócą Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker i Warwick Davis. Ponadto na ekranie pojawią się John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson i Max von Sydow Akcja obrazu rozgrywać będzie się 30 lat po wydarzeniach z „Powrotu Jedi”. Za kamerą stanął J.J. Abrams.

Dobry Dinozaur

Co by bylo, gdyby asteroida, której potezne uderzenie miliony lat temu doprowadzilo do zaglady dinozaurów, jednak nie uderzyla w Ziemie? W alternatywnej historii, w której dinozaury nie wymarly, mlody apatozaur Arlo wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej nurt. Starajac sie znalezc droge powrotna do domu, zaprzyjaznia sie z malym jaskiniowcem o imieniu Babel.