Korekcja wad postawy – spotkanie ze specjalistą

Nie od dziś wiadomo, że pływanie to najzdrowsza dyscyplina sportowa.  Ma nieoceniony wpływ  na układ kostno-więzadłowy, mięśniowy, krążenia,  oddechowy  i nerwowy naszego organizmu. Pływanie to jedyna dyscyplina, która odciąża Nasz kręgosłup,  a jednocześnie oddziałuje na wszystkie stawy i mięśnie naszego organizmu. Jest zalecana niemalże każdemu i to bez względu na wiek.

W pływackich zajęciach UKS „Jasień”  od poniedziałku do piątku w wyznaczonych grupach są prowadzone zajęcia nauki i doskonalenia pływania. Na zajęciach prowadzone są również ćwiczenia korekcji wad postawy – pływania korekcyjnego w sytuacji stwierdzenia wady nieznacznego stopnia lub jako profilaktyczne działanie u dzieci z postawą prawidłową.

W ramach profilaktyki i uświadomienia w społeczeństwa o problemie prawidłowej postawy i zagrożeń z tym spowodowanym UKS „Jasień” Sucha Beskidzka serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie z wybitną specjalistką w tej dziedzinie dr  Teresą Całką-Lizis, która podczas spotkania z rodzicami zaznajomi  Nas o przyczynach (doborze obuwiu, odzieży, plecaków do szkoły itp.), leczeniu i zapobieganie skrzywieniom kręgosłupa. Będzie również możliwość oceny prawidłowej postawy naszych dzieci.

Spotkanie odbędzie się 14 maja o godz. 16:00 – zainteresowane osoby (ze względów organizacyjnych) prosimy o kontakt  502712330 lub 668803392.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Teresa Całka-Lizis  – Dr rehabilitacji, wykładowca naukowy,  Kierownik Zakładu Korekcji Wad Postawy na Krakowskiej AWF, Członek Krakowskiego Ośrodka Diagnostyki Kręgosłupa, specjalista metody PNF, japońskiej terapii manualnej wg. Masayuki Sayonji, autorka kilkunastu książek i artykułów poświęconej Korekcji Wad Postawy.

Korekcja Wad Postawy (1)

Komentowanie jest wyłączone