Krótkie podsumowanie obozu letniego

W tym roku na inaugurację sezonu udaliśmy się na obóz sportowy do wspaniale usytuowanego ośrodka Resort Malutkie.

Przeżyliśmy wspaniałą przygodę, dobrze się bawiąc między innymi na gokartach, parku linowym, na paintballu, nauce gry w tenisa ziemnego, na zabawach integracyjnych.

Lecz nie zapomnieliśmy o przygotowaniu się do nowego sezonu . O naszą formę i doskonalenie umiejętności pływackich zadbał jak zawsze niezawodny trener Andrzej Szarzyński. Gdzie pod jego okiem w pełni skupieniu wdrażaliśmy się po długiej przerwie wakacyjnej. I nawet nie wiadomo kiedy przepłynęliśmy 45 km. Natomiast w „wolnej” chwili poprawialiśmy wytrzymałość ogólną przejeżdżając  174km na rowerze.

Poniżej krótki film z obozu (dziękujemy za montaż Mikołajowi Pająkowi)

 

wszystkie zdjęcia na profilu googla klubu

link

Komentowanie jest wyłączone