Marta Sikora 6 zawodniczką podczas Mistrzostw Polski Juniorów

Mistrzostwa Polski za nami

WP_20160716_07_48_10_Pro

Marta Sikora 6 zawodniczką podczas Mistrzostw Polski Juniorów

Podczas odbywających się Mistrzostw Polski Juniorów w Lublinie i Ostrowcu Świętokrzyskim reprezentowało nas czworo zawodników i zawodniczek. W Lublinie startował Michał Koczur i Mikołaj Pająk, którzy wracają z najważniejszych zawodów w roku z nowymi rekordami życiowymi (zwłaszcza Michał, poprawiał się w każdym starcie), wyniki, jakie osiągnęli pozwoliły zbliżyć się do czołówki. W Ostrowcu Świętokrzyskim reprezentowała nas Marta Palcar i Marta Sikora. Obie zawodniczki będąc w czołówce zawodów walczyły o miejsce w finale Mistrzostw Polski. O dużym pechu może mówić Marta Palcar, której dwukrotnie zabrakło jednej pozycji alby znaleźć się w wyścigach finałowych.  Z dostaniem się do ścisłego finału nie miała problemu z kolei Marta Sikora, która aż czterokrotnie dostała się do finału MP na dystansie 50, 100, 200 klasycznym oraz na dystansie 200m stylem zmiennym. Kończąc zawody z 6 miejscem.  Gratulujemy!!!

Zdjęcia

 

Finał 200 klasykiem

Komentowanie jest wyłączone