Mistrzostwa Polski 14 i 15 latków Ostrowiec Świętokrzyski i Lublin

Po czterech dniach rywalizacji w finałach wojewódzkich przyszedł czas zmierzyć się z czołówką polski.

W dniach 3-5 marca udaliśmy się z naszymi pływakami na Mistrzostwa Polski do Ostrowca Świętokrzyskiego oraz do Lublina

Zmagania obejmowały 14 i 15 loków. Naszych bWP_20170302_18_51_04_Proarw Jasienowych broniła Weronika Habowska oraz Nikola Panek o w śród 15 latków męska ekipa spod Jasienia Michał Jurzak, Karol Sowa, Maciej Talaga.

W ciągu trzech dni rozegranych zostało kilkadziesiąt konkurencji na wszystkich dystansach olimpijskich. Do rywalizacji stanęło zarówno wśród 14 i 15 latków rekordowa liczba zawodników licząca ok 700 osób w każdym roczniku z niemal 160 klubów z całej Polski.WP_20170303_08_39_08_Pro

Poziom zawodów był bardzo wysoki, padło kilka rekordów Polski. Nasze dziewczyny jak i chłopcy, co start poprawili swoje rekordy życiowe. Planując się między trzecią i a piątą dziesiątką. Dodamy tylko, że chłopcy w kategorii 15 latków zajęli pierwsze miejsce spośród wszystkich uczestniczących w zawodach klubów pierwsze miejsce w „postępach” kliknij tutaj. Zwarzywszy na niesamowitą liczbę klubów, bo aż 156 to niesamowity wynik. Potwierdzający tylko potencjał „Jasienia”. Dziewczyny w swojej kategorii wiekowej również zaprezentowały się świetnie zajmując w tej samej kategorii szóste miejsce kliknij tutaj.

Gratulujemy

 

Komentowanie jest wyłączone