Mocny akcent

Ostatni weekend prze świętami okazał się dla zawodników suskiego Jasienia bardzo pracowityWP_20161217_10_03_23_ProDSC_5960

W Olsztynie odbywały się Mistrzostwa Polski Seniorów

Barwy klubowe reprezentowała Marta Palcar, Marta Sikora oraz Mikołaj Pająk.

W wyniku rywalizacji wspaniałym osiągnięciem i indywidualnie i klubowym był udział Marty Sikory w finale Mistrzostw Polski. Marta w finale na dystansie 200 m stylem zmiennym uplasowała się na 17 miejscu w Polsce wśród wszystkich pływaczek w Polsce. Gratulujemy!

Z zawodów z zadowoleniem może również wracać Marta Palcar oraz Mikołaj Pająk, którzy uzyskali wspaniałe rekordy życiowe. A swoim udziałem i wynikami potwierdzili przynależność do najlepszych w Polsce pływaków. Również gratulujemy !

Natomiast na Międzynarodowym Mitingu Pływackim w Berlinie barwy klubu reprezentowały dziewczęta w składzie Kaja Copija, Daria Copija, Nikola Panek, Weronika Habowska.

Z pięknego i wielkiego obiektu, na którym znajdują się aż 3 baseny w tym dwa 50-cio metrowe. Na obiekcie, który gościł najlepszych pływaków świata podczas Mistrzostw Świata w 2014 roku. Przywozimy nie tylko mnóstwo wspomnień. Nie tylko wrażenia sportowych, ale i wiele wspomnień ze zwiedzania stolicy Niemiec.

Podczas trzydniowych zawodów dziewczyny zaprezentowały niesamowitą formę sportową. A rywalizowały z ponad 2000 zawodników z kilkunastu krajów.

Tym razem nie przywozimy z tych zawodów medali, ale był to olbrzymi krok w rozwoju dziewczyn jak i trenerów, a co za tym idzie całego klubu.

Ale to nie wszystko, bowiem w tych samych dniach byliśmy też (Maria i Ewa Wrona) w Zakopanem na zawodach. A tydzień wcześniej na niesamowitych zawodach organizowanych przez Mistrzynię Olimpijską Otylię Jędrzejczak w Dębicy reprezentowała Nas Julia Parchańska.

I takim to oto akcentem (jakże wspaniałym) kończymy bardzo udany 2016 rok.

Zdjęcia w galerii google i na fb :)