Nagrody dla młodych sportowców UKS Jasień

139354_1.1Miło na poinformować, że aż 6 członków UKS „Jasień” zostało nagrodzonych stypendiami za szczególne osiągnięcia sportowe przez Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka.

Nagrody otrzymali:

Karolina Pochopień, która reprezentuje klub już od 7 lat. W tym roku została mistrzem w pływaniu sztafetowym na dystansie 8×50 m podczas Licealiady Szkolnej.

Podobne osiągnięcia ma Andrzej Leśniak, który również zdobył tytuł mistrza w Licealiadzie w pływaniu sztafetowym (8×50 m).

Izabela Kaczorowska w Licealiadzie Szkolnej zdobyła tytuł mistrza w pływaniu sztafetowym na dystansie 8×50 m oraz wicemistrza w stylu dowolnym na dystansie 50 m.

Michał Droński, który należy do klubu od 5 lat, może się pochwalić tytułem mistrza w stylu klasycznym (dystans 50 m) w Licealiadzie Szkolnej oraz mistrza w pływaniu sztafetowym 8×50 m.

Klaudia Zajda, reprezentantka UKS Jasień od 7 lat, została mistrzynią w stylu motylkowym (dystans 50 m) oraz mistrzynią w pływaniu sztafetowym 8×50 m. Mistrzynią w stylu grzbietowym na dystansie 50 m oraz wicemistrzynią w pływaniu sztafetowym (8×50 m) została

Natalia Rogowska, reprezentantka UKS Jasień od 7 lat.

Nagrody Burmistrza za wybitne osiągnięcia sportowe są przyznawane od 2005 r., kiedy to Rada Miejska uchwaliła regulamin ich przyznawania. Nagrody mogą zostać przyznane zawodnikom, trenerom i działaczom zamieszkałym w Suchej Beskidzkiej lub reprezentującym stowarzyszenia sportowe z terenu miasta.

Serdecznie gratulujemy !!!

Więcej informacji na stronie urzędu Miasta Sucha Beskidzka  kliknij tutaj