Obóz Kadry wojewódzkiej w pływaniu Zakopane 2015

W dniach 20-31 sierpnia cztery zawodniczki  UKS „Jasień” Sucha Beskidzka udało się na obóz Kadry Wojewódzkiej w pływaniu do Zakopanego.

IMG_4915

Podczas kilkunastodniowego obozu przepłynęliśmy wiele kilometrów i również wiele przeszliśmy po polskich Tatrach.

Trenując dwa razy dziennie (rano i wieczorem) na basenie poprawialiśmy swoją technikę pływania pod okiem trenera Andrzeja Szarzyńskiego jak również trenerów Krzysztofa Jakubika, Moniki Wojtulewicz oraz Łukasza Miklusiak. Przepłynięte metry nie tylko poprawiły technikę pływania, ale również świetnie przygotowały do nadchodzącego sezonu.

Obóz okazał się świetną okazją do zwiedzania Doliny Kościeliska, Strążyska, Doliny Białego, Kalatówek oraz Nosala. Udaliśmy się na Wielką Krokiew, z której podziwialiśmy piękny widok na Zakopane i okolice.

Zakwaterowani w Centralnym Ośrodku Szkolenia Przygotowania Olimpijskiego w Zakopanem spędziliśmy wspaniałe chwile.

 GALERIA

Komentowanie jest wyłączone