Obóz sportowy 2016 zakończony

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW ostatnich dniach wakacji odbył się obóz pływacki UKS Jasień.

W czasie obozu pływaliśmy, biegaliśmy, jeździliśmy na rowerze, chodziliśmy do parku linowego, wdrapywaliśmy się na ściankę wspinaczkową, pływaliśmy kajakiem, zjeżdżaliśmy nad linie nad jeziorem, odpoczywaliśmy na plaży i na rowerkach wodnych, graliśmy w piłkę na boisku, wieczorem paliliśmy ognisko. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

Tak aktywnie spędziliśmy tegoroczny obóz sportowy. Po raz kolejny pod okiem trenera Andrzeja Szarzyńskiego doskonaliliśmy technikę pływania i tym samym przygotowywaliśmy się do nowego sezonu w wodzie spędzając blisko 30 godzin. Przejechaliśmy niespełna 200 km na rowerze na pięknych i widokowych, a przede wszystkim spokojnej lasach podkarpackich. W tym malowniczym plenerze wdrapywaliśmy się na drzewach korzystając w parku linowym. A nad małym, ale pięknym jeziorze wspinaliśmy się po ściance wspinaczkowej. Na tym samym jeziorku urządziliśmy sobie zawody kajakowe. Wieczorkami graliśmy w piłkę ( no niestety przegraliśmy z kolegami z Wisły Kraków). Bywało też, że odpoczywaliśmy na plaży smażąc się w słoneczku. Trenowaliśmy technikę biegu z maratończykiem p. Andrzejem Lachowskim,  a jego cenne wskazówki wzięliśmy sobie do serca. O integracji przy wspólnym ognisku i zabawie  już nie wspominając.

Dziękujemy zaprzyjaźnionemu klubowi Glosator Kraków za kolejne wspólne wspaniałe chwile. Klubowi Salwator Kraków, oraz Wisła Kraków za wspólny trening i zabawę.

Z resztą obejrzymy zdjęcia i film

Zdjęcia 

Komentowanie jest wyłączone