Obóz sportowy – informacje o wyjeździe

widok z góryObóz Sierpień

Miejsce: Ośrodek Grand Chotowa k.Dębicy CHOTOWA 87c, 39-217 Grabiny, gmina Czarna, powiat dębicki,

Przejazd - autokarem

Wyjazd – 21 sierpień godz. 9:00 (po przyjeździe obiad)

Plan obozu:   transport Sucha Beskidzka-Chotowa-Sucha Beskidzka, wyżywienie :3 posiłki dziennie w restauracji  Hotelu Grand, zakwaterowanie w pokojach 3 i 4 osobowych z łazienkami, codzienne 2 x treningi na basenie 25 m,  treningi biegowe w terenie, treningi rowerowe, kajakowe, ergo-cup korzystanie z parku  linowego, ścianki wspinaczkowej  oraz  bazy sprzętu pływającego, ognisko( dyskoteka) , realizacja programu obozowego.

Co wziąć: Po dwie pary dresów – ubrań sportowych (w tym jedno którego „nie będzie szkoda”), butów plus klapki, ręczniki na basen, stroje pływackie (minimum dwa). Kurtka przeciwdeszczowa. Czapka z daszkiem. Środki na owady(kleszcze). Środki przeciwsłoneczne. Ubrania codziennego użytku. Środki do toalety własnej (ręcznik, szampon, szczoteczka do zębów itp.).j. Inne rzeczy przydatne na obozie wg własnego wyboru. Legitymacja szkolna. Każdy uczestnik zabiera ze sobą rower i kask.

Karta-kwalifikacyjna-chotowa-2017 – do pobrania  !!!

Rzeczy zakazane podczas obozu:

 • napoje typu  cola
 • chipsy

Informujemy, że częste kontakty telefoniczne (więcej niż raz dziennie) oraz odwiedziny są niezalecane przez opiekunów.

Prosimy również o nie zabieranie drogocennych przedmiotów (laptopów, tabletów itp.) Opiekunowie nie ponoszą za nie odpowiedzialności

Każdy uczestnik jest zobowiązany do wypełnienia karty uczestnika obozu, oraz posiadanie aktualnych badań lekarskich o braku przeciwskazań do uczestnictwa w obozie. O ewentualnych chorobach (przyjmowania leków) należy powiadomić opiekunów. 

Ramowy plan dnia:

 1. Pobudka 7.45
 2. Śniadanie 8.15-8.45
 3. Zajęcia na basenie 10.00-11.30 dojazd rowerem ok. 5 km (w razie niepogody dojazd busem)
 4. Obiad 13.00
 5. Odpoczynek poobiedni 13.30-14.30
 6. Popołudniowe zajęcia programowe 15.00-16.30 –zajęcia na basenie dojazd rowerem ok. 5km (w razie niepogody dojazd busem)
 7. Popołudniowe zajęcia programowe – 17.00-18.30 – kajaki, park linowy, rowery, ścianka wspinaczkowa itp.
 8. Kolacja – 18.45
 9. Wieczorne zajęcia programowe 19.30-20.30
 10. Czas wolny 20.30-21.45
 11. Cisza nocna 22.00

Ze względów organizacyjnych harmonogram może ulec zmianie.

Obóz jest połączony z Klubem Glosator Kraków, Salwator Kraków i Wisła Kraków

Przyjazd planowany 29 sierpnia w godzinach wczesno popołudniowych.

 

Komentowanie jest wyłączone