Plebiscyt na sportowca roku 2014

Zawodniczki UKS „Jasień” Sucha Beskidzka nominowani w plebiscycie na sportowca roku 2014 w powiecie suskim.

Głosujemy !!!

60b645bc79a85e908e08f0f169fd8ecf_XLWśród nadziei powiatu nominowanych w plebiscycie jest Marta Sikora oraz Julia Parchańska. Liczą na liczne nasze głosy !!!

Julia Parchańska (Sucha Beskidzka) – najmłodsza z nominowanych w historii naszego plebiscytu. Już dzisiaj „zgarnia” wszystko nie tylko w suskiej gminie ale i w całym powiecie w pływaniu. Swoje pierwsze kroki na zawodach rangi wojewódzkiej również przynoszą jej pozycje medalowe . Zaparcie, systematyczność i pełne zaangażowanie Juli w „trening” sprawia że możemy mówić że ma wszystkie predyspozycje do bycia mistrzem.

Marta Sikora (Juszczyn)– Uznana w powiecie, województwie i Polsce pływaczka. Tylko w 2014 roku mistrzyni województwa w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego na dystansach 50 i 200m stylem klasycznym oraz 200 m. stylem dowolnym. Szóste i dziewiąte miejsca w MP juniorów w klasyku – 100 m. i 50 m. Podobnie jak siostra próbuje też startów w aquathlonie – jest mistrzynią Małopolski.

Aby oddać głos należy „polubić” nasze zawodniczki na stronie plebiscytu

kliknij tutaj

Komentowanie jest wyłączone