Pływacki wekkend

Z siedmioma finałami wróciliśmy z Zabierzowskich zawodach o „Puchar Rycerza Kmity”. Ta już X odsłona ciesząca się dużą popularnością  jak co roku zgromadziła w murach podkrakowskiej pływalni zawodników z całej Polski. Mogliśmy zmierzyć się z klubami z Łodzi, Lublina, Dębicy a nawet Gdańska. Trzy złote i jeden brązowy medal wywalczyła Marta Sikora na dystansach 50 i 200 klasykiem oraz 100 m stylem zmiennym. Brąz wywalczyła na dystansie 100 m kraulem. Prócz dyplomów i medali okolicznościowych Marta zgarnęła aż 3 plecaki firmy Arena i jedne czepek – już się wzięła za rozdawanie zdobyczy :)

O podium otarł się z kolei Michał Droński zajmując 4 miejsce na dystansie 50 klasykiem. Miejsce w finale wywalczyła również Iza Kaczorowska zajmując ostatecznie 5 miejsca w swoich startach finałowych.

Rekordami życiowymi i niezłymi występami mogą pochwalić się również Michał Koczur, Magdalena Woźny, Mikołaj Pająk, Marta Palcar, Martyna Konderak oraz Marcin Zawojski.

Dziękujemy za emocje i życzymy dalszych sukcesów !!!