Długo czekaliśmy na wyniki z zawodów wojewódzkich wszystkich etapów rywalizacji

• Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • Gimnajady
  • Licealiady.

Na wszystkich etapach współzawodnictwa reprezentowali nas nasi zawodnicy z „Jasienia”.

Jako pierwsze odbyły  się zawody Licealiady, tu pływaliśmy na naszym suskim basenie.

W rywalizacji stanęła praktycznie jedna szkoła- Suskie LO tam z reguły udają się nasi „Jasienicowy” po ukończeniu gimnazjum.

Iza Kaczorowska z czasem 29.48 Zajęła 2 miejsce i z kolejnym tytułem wicemistrzyni województwa powiększyła swój dotychczasowy dorobek medalowy.

Nie zawiódł również Michał Droński, który i w tym roku również stanął na podium Licealiady jak zwykle w swoim koronnym stylu – stylu klasycznym

Spięła się również Natalia Rogowska, która przygotowując się do matury nie oddała i w tym roku podium zajmując 2 miejsce

7 Miejsce najęła Magdalena Woźny, oraz Stanisław Pochopień, którym nie wiele zabrakło do podium

6 Miejsce Oli Sikory to też jedna z niewykorzystanych szans medalowych

Punktowane miejsca zajęli również: Konrad Stanaszek, Andrzej Leśniak, Mikołaj Ogarek,

Sztafeta dziewcząt uplasowała się na miejscu 3 a chłopców na miejscu 5

Gratulujemy!!!

W rywalizacji Szkół Podstawowych reprezentowali nas

Mazur Weronika, Habowska Weronika, Trybała Wiktoria, Syc Maksymilian, Copija Daria, Panek Nikola, Porzycka Ewelina, Talaga Maciej, Sałaciak Tymon, Palcar Paweł, Kaliński Szymon, Pająk Maria, Kachel Julia, Ćwiklińska Justyna, Copija Anita, Jurzak Michał, Wrotniak Filip

Trochę Nas było. Na tym poziomie rywalizacji nie zdobyliśmy miejsc medalowych i nie ma się, co dziwić. To pierwszy etap i najważniejsze starty przed nami. Zawody miały być i były przetarciem przed zawodami z etapem wojewódzkim, gdzie przede wszystkim mieliśmy zdobywać doświadczenie. Nie obyło się również bez przykrych dyskwalifikacji.

Mimo wszystko Gratulujemy startów i życzymy sukcesów

Po feriach odbyły się zawody z cyklu Giimnazjady Młodzieży Szkolnej

I Martyna Konderak 1 miejsce w stylu motylkowym

Marta Sikora 1 miejsce w stylu klasycznym

Do tego należy dodać, że „najgorsze” 4 miejsce zajął Michał Koczur, któremu w stylu klasycznym brakło zaledwie 0,4 sek. do podium,

Niewiele do podium brakło również Kindze Bachorczyk, ktróra zajęła 5 miejsce z niewielką stratą do podium,