Pokaz pływacki 2015

W dniu 2 maja na basenie w Suchej Beskidzkiej o godzinie 11:00 odbył się już kolejny coroczny pokaz umiejętności pływackich UKS „Jasień”.

Na pokazie zgromadzonej publiczności zaprezentowaliśmy „Historię Pływania”. Siedem znanych nam sposobów pływania uświetniło widowni ewolucję pływania. Jak w dziejach ludzkości powstawały sposoby pływania. Jak style były modyfikowane i jak powstawały nowe. Aby na końcu powstały znane nam style pływackie obowiązujące na zawodach pływackich.

Po pokazie pływackim przyszedł czas na zaprezentowanie naszych umiejętności z zakresu ratownictwa wodnego. Grupa ratowników zaprezentowała style ratownicze, skoki, holowanie oraz nurkowanie. Na końcu pokazu grupa ratowników pokazała kilka akcji ratowniczych w pełnej formie.

DSC_0594

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii oraz na stornie beskidzka24.pl

 

Wszystkim dziękujemy za przybycie.

Podczas pokazu była również dobrowolna zbiórka datków na niezbędną rehabilitację dla Magdaleny Olejniczak. Zebrano 788 zł i 81 gr  całość została przekazana na subkonto

 104/O  MAGDALENA  OLEJNICZAK

w fundacji Słoneczko

słoneczko

 

 

DZIĘKUJEMY !!!

Komentowanie jest wyłączone