Spotkanie z Psychologiem sportowym

Uprzejmie informujemy, że w dniu 18 luty (sobota) – jednak sobota dzieci i młodzież godzina 10:00 rodzice godzina 12:15 odbędzie się spotkanie z psychologiem sportu. To okazja, aby skorzystać z porad specjalisty.

maxresdefault

Dziecko denerwuje się przed ważnym wydarzeniem (np. zawody), chcesz go zmotywować ale nie wiesz jak. Jak wesprzeć w chwilach zwątpienia. Skorzystaj z porad specjalisty i zapisz się na wykład. Zarówno dla Naszych pływaków jak i dla rodziców.

 

Tematy

DLA DZIECI:

1. SAMOŚWIADOMOŚĆ SPORTOWA -sport kształtuje charakter. Praca z profilowaniem w pływaniu -mocne strony i aspekty rozwojowe -wykorzystanie dzienników treningowych i startowych
2. MOTYWACJA ZAWODNIKA -praca z celami – cele długoterminowe, krótkoterminowe, treningowe i startowe -planowanie celowe zgodnie z ideą SMARTS

DLA RODZICÓW:

RODZIC POZYTYWNY – RODZIC DWÓCH CELÓW -rola rodzica w sporcie dzieci -idea rodzica pozytywnego w sporcie -wykorzystanie sportu do kształtowania umiejętności ważnych w życiu codziennym

WSPARCIE MŁODYCH ZAWODNIKÓW -motywowanie a nie demobilizowanie i budowanie pewności siebie zawodników -komunikacja z dzieckiem w sytuacjach sportowych

Szkolenie poprowadzi

Psycholog-sportu-540x392Zuzanna Wałach-Biśta   – Z wykształcenia i pasji psycholog sportu. Na co dzień pracownik naukowy, ale i praktyk psychologii sportu. Prowadzi warsztaty i konsultacje indywidualne z treningu mentalnego. Warsztaty i szkolenia dla zawodników, trenerów i rodziców. Prywatnie, w ciągłym ruchu!    czytaj więcej

 

Oczywiście dla członków UKS „Jasień” za darmo.

Spotkanie odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. Mari Skłodowskiej-Curie w Suchej Beskidzkiej ul.płk. T. Semika 1

Konieczność potwierdzenia tel. Lub smsem   668803392

psychologia-sportu-400-27294135

Komentowanie jest wyłączone