Start na miarę finału Mistrzostw Polski

Początek Lipca dla trójki naszych pływaków był emocjonujący. Ilona Świątek, Zosia Piątek oraz Wojtek Droński udali się na Mistrzostwa Polski, aby zmierzyć się z najlepszymi 14 letnimi pływakami w naszym kraju.  Do Olsztyna, bo tam odbywały się mistrzostwa przybyło rekordowo dużo pływaków. Daleka podróż nie odstraszyła Nas i pełni zadowolenia rywalizowaliśmy z pełnym zaangażowaniem. Starty naszych pływaków z UKSu można zaliczyć jako bardzo udane, gdyż wróciliśmy z zawodów z rekordami życiowymi. Zarówno Ilona jak i Zosia ustanowiły rekordy życiowe, które będzie ciężko poprawić.  Na szczególną uwagę zasługuje start Wojtka Drońskiego, który w swoim starcie na 200 metrów stylem klasycznym awansował do finałów Mistrzostw Polski. Serdecznie gratulujemy !

Komentowanie jest wyłączone