UKS Jasień wśród 20 najlepszych zapowiadających się klubów w Polsce

Miło nam poinformować, iż Wasz klub UKS Jasień został zakwalifikowany do kolejnego etapu Konkursu organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz przez PGNiG „Pokaż jak się zmieniasz”.KlubIks

Spośród wszystkich zgłoszeń, wybrano 20 najlepszych zdaniem organizatorów klubów. Wśród nich zlazł się Nasz klub. Do drugiego etapu Konkursu wyłonionych zostanie 5 klubów sportowych. W drugim etapie każdy z wybranych klubów sportowych będzie miał za zadanie wprowadzać zaplanowane zmiany. Dodatkowo, każdego z pięciu finalistów w trakcie trwania konkursu trzykrotnie odwiedzą organizatorzy i podpowiedzą jak rozwijać klub.

Poza marketingowym rozwojem  jest również nagroda główna, czyli dofinansowanie do obozu sportowego w kwocie 12 000zł, wręczona zostanie na uroczystej Gali kończącej konkurs.

Strona Organizatora 

NewsPoniedziałek

Znalezienie się wśród 20 klubów w Polsce jest dla nas niesamowitym wyróżnieniem.

Mamy nadzieję, że to nie koniec i komisja uwierzy w nasze możliwości i dostaniemy się do drugiego etapu konkursu.

Komentowanie jest wyłączone