Zawody w Wieliczce

W weekend popływaliśmy

received_799517966871945

W Sobotę udaliśmy się do Wieliczki aby po raz kolejny powalczyć o solne trofeum.

Reprezentacja „Jasienia” ze Suchej Beskidzkiej w składzie. Basia Sowa, Wojtek Droński oraz Ewa Wrona wraz ze swoją młodszą siostrą Marią walczyły na silnie obstawionych zawodach o „Puchar Solnego Miasta” w Wieliczce. Multimedalistką z tych zawodów wróciła Basia Sowa, która zdobyła srebro na 100m stylem zmienny, brąz na dystansie 50 m stylem dowolnym i 50m stylem grzbietowy. Do worka medalowego dorzuciła brąz jeszcze Ewa Wrona na dystansie 50m stylem klasycznym. O sporym pechu może mówić Wojtek Droński, gdyż do podium zabrakło mu 0,36s.  Maria tym razem wróciła bez medalu ale za to z nowymi rekordami życiowymi.

IMAG0351 IMAG0363 IMAG0365 IMAG0366

W klasyfikacji najlepszej zawodniczki Basia zajęła trzecie miejsce i puchar Solnego Miasta.

Serdecznie gratulujemy,

Komentowanie jest wyłączone