Weekendowe pływanie

W minionym weekendzie odbyły się zawody, w których wystartowali zawodniczki UKS „Jasień” Sucha Beskidzka. Ciekawostką jest, iż zawody odbywały się w województwie śląskim i dolnośląskim. Nasze rejon startu poszerza się już o kolejne tereny.

W Świebodzicach na zawodach z cyklu VII Ogólnopolskie Pływackie W Sprincie o Puchar Klubu Kibica udała się Martyna Konderak która z dalekiej podróży przywiozła dwa brązy za dystans 50 m stylem motylkowym oraz grzbietowym.

Natomiast do Herb wybrała się Julia Parchańska oraz Basia Sowa. Obie zawodniczki uksu wystartowały w prestiżowych i mocno obsadzonych zawodach z cyklu IV Mityng Pływacki Szukamy Talentów. To był czas zmierzenia się z krajową czołówką. 7 miejsce Julki można uznać za całkiem niezłe przetarcie.

VII Ogólnopolskie Pływackie W Sprincie o Puchar Klubu Kibica

IV Mityng Pływacki Szukamy Talentów

Gratulujemy !!!

… a już za tydzień kolejne zmagania