Wera zdobywa Solne Miasto

DSC04050W sobotni poranek 25.02.2017 r.  16 osobowa drużyna zawodników UKS Jasie Sucha Beskidzka razem z trenerem Łukaszem udała się na VII Zawody Pływackie o Puchar Solego Miasta do Wieliczki.
Dla zawodników z roczników 2010-2003 były to pierwsze wyjazdowe zawody tej rangi w tym roku.
Tą imprezę uczestnicy na pewno mogą zaliczyć do udanych.
Wśród 14- latków królowała Weronika Habowska która zdobywając dwa złota na 100 m stylem dowolnym i grzbietowym zapewniła sobie miano najlepszej zawodniczki w roczniku. Mimo pecha w pierwszym wyścigu jej rocznikowa koleżanka Nikola Panek zawalczyła o złoto na 200 m stylem zmiennym oczywiście zdobywając go.
Świetny występ zanotowały na dystansach 100 metrowych klubowe 11 i 12- latki, poprawiając swoje rekordy a niektórzy ustanawiając swoje życiówki po raz pierwszy.
Medal brązowy w tych zmaganiach zdobył Bartosz Zawojski na 100 m stylem dowolnym.
Warto wspomnieć również o Wojtku Drońskim, który swój zeszłoroczny wynik poprawił aż o kilkanaście sekund. Oby tak dalej "</p

Komentowanie jest wyłączone