W 22 konkurencjach startowali dzisiaj podopieczni UKS Jasień w Rodzinnych Mikołajowych Zawodach Pływackich.
projekt współfinansowany ze środków budżetu Powiatu Suskiego z siedzibą w Suchej Beskidzkiej.
Po rozpoczęciu zawodów, które oficjalnie otworzył Dyrektor Krytej Pływalni p. Olgierd Kierski. Zaczęły startować najmłodsze dzieci, które zabawę z pływaniem zaczęli od września . Ich konkurencja polegała na dwukrotnym przepłynięciu dużego basenu na „grzbiecie” i na „piersiach” z małą asekuracją starszych kolegów.
Później tak jakoś niespodziewanie w dalszej rywalizacji przeszkodził św. Mikołaj, który wręczył paczki wszystkim suskim pływakom i życzył dalszych sukcesów.
Po krótkiej przerwie wróciliśmy do rywalizacji i to jak …
Tym razem do wody „wskoczyli” rodzice i zmierzyli się „na dokładność” ich celem było przepłynięcie dystansu 50 metrowego w równe 2 minuty.
Sztafeta rodzinna była kolejną konkurencją która polegała na wspólnym pływaniu dzieci wraz z rodzicami.
Zarówno „Mistrz dokładności” jak również „sztafeta rodzinna” to przede wszystkim wspaniała zabawa.
Dopiero po tej małej rozgrzewce rozpoczęliśmy ściganie. Najpierw na dystansie 25 metrowym w 4 grupach wiekowych a następnie w na dystansie 50 metrowym dla starszaków.
Następnie pokaz swoich umiejętności zaprezentowali starsi koledzy i koleżanki, którzy zmierzyli się o Puchar Dyrektora Krytej Pływalni na dystansie 100 m stylem zmiennym
oraz specjalny dystans 25 m pod wodą.
Szczególne podziękowania kierujemy dla rodziców, którzy dzisiaj
pomagali w organizacji zawodów.
Podziękowania dla państwa:
- Grzegorzowi i Katarzynie Sowa
- Magda i Leszek Parchańscy
- Mariuszowi Wrona
- Aleksandrze Surzyn
- Aleksandrze i Witoldowi Drońskim
- Marcie Palcar
- Barbarze i Sławomirowi Pochopień
- Grzogorz i Damian Gracjasz
Wyniki
Wyniki | |||||||
25m stylem grzbietowym dziewcząt | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | Rocznik | czas | ||||
1 | Wrzodek Lena | 2011 i młodsi | 32,66 | ||||
2 | Wadowska Oliwia | 2011 i młodsi | 32,71 | ||||
3 | Krupczak Aleksandra | 2011 i młodsi | 33,94 | ||||
4 | Bania Amelia | 2011 i młodsi | 34,15 | ||||
5 | Gracjasz Natalia | 2011 i młodsi | 34,38 | ||||
6 | Miklusiak Lidia | 2011 i młodsi | 34,65 | ||||
7 | Bilnik Katarzyna | 2011 i młodsi | 35,3 | ||||
8 | Bargiel Anna | 2011 i młodsi | 35,36 | ||||
9 | Jałocha Alina | 2011 i młodsi | 38,92 | ||||
10 | Porębska Joanna | 2011 i młodsi | 44,78 | ||||
11 | Pater Liliana | 2011 i młodsi | 67,2 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | Rocznik | czas | ||||
1 | Klukowska Kornelia | 2010 | 26,09 | ||||
2 | Piątek Hanna | 2010 | 26,54 | ||||
3 | Wajdzik Izabela | 2010 | 30,96 | ||||
4 | Głuszek Marcelina | 2010 | 31 | ||||
5 | Smyrak Lena | 2010 | 31,52 | ||||
6 | Wrotniak Antonina | 2010 | 31,77 | ||||
7 | Szwed Magda | 2010 | 32,97 | ||||
8 | Wróbel Milena | 2010 | 33,33 | ||||
9 | Sularz Katarzyna | 2010 | 40,3 | ||||
10 | Rymarczyk Natalia | 2010 | 40,41 | ||||
11 | Kraus Julia | 2010 | 42,29 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Świerkosz Joanna | 2009 | 24,95 | ||||
2 | Bogucka Emilia | 2009 | 27,85 | ||||
3 | Knużyńska Milena | 2009 | 28,6 | ||||
4 | Budzowska Lidia | 2009 | 30,1 | ||||
5 | Kania Martyna | 2009 | 33,07 | ||||
6 | Spyrka Aleksandra | 2009 | 38,24 | ||||
Ponikiewska Amelia | 2009 | 44,21 | |||||
25m stylem grzbietowym chłopców | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Burliga Adam | 2011 i młodsi | 28,7 | ||||
2 | Bałos Oliwier | 2011 i młodsi | 29,33 | ||||
3 | Wilczak Wojciech | 2011 i młodsi | 31,47 | ||||
4 | Wcisło Karol | 2011 i młodsi | 31,83 | ||||
5 | Strzelecki Maksymilian | 2011 i młodsi | 37,24 | ||||
6 | Kubis Kacper | 2011 i młodsi | 47,51 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Sala Jakub | 2010 | 23,93 | ||||
2 | Sarna Bartłomiej | 2010 | 24,22 | ||||
3 | Zabawa Kacper | 2010 | 27,72 | ||||
4 | Porębski Adam | 2010 | 29,19 | ||||
5 | Gracjasz Filip | 2010 | 29,21 | ||||
6 | Lepierz Witold | 2010 | 30,18 | ||||
7 | Panek Natan | 2010 | 30,55 | ||||
8 | Kozik Oliwier | 2010 | 30,88 | ||||
9 | Solowski Krystian | 2010 | 34,02 | ||||
10 | Iciek Nikodem | 2010 | 34,28 | ||||
11 | Przerywacz Jan | 2010 | 35,5 | ||||
12 | Kudzia Karol | 2010 | 50,02 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Kozioł Krystian | 2009 | 22,55 | ||||
2 | Górny Michał | 2009 | 23,88 | ||||
3 | Baran Krzysztof | 2009 | 24,78 | ||||
4 | Potoczny Oliwer | 2009 | 28,05 | ||||
5 | Maleński Bartłomiej | 2009 | 28,89 | ||||
6 | Kubis Kamil | 2009 | 31,15 | ||||
7 | Kapała Miłosz | 2009 | 31,2 | ||||
8 | Pająk Dawid | 2009 | 37,57 | ||||
25m stylem klasycznym dziewcząt | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Miklusiak Lidia | 2011 i młodsi | 39,34 | ||||
2 | Krupczak Aleksandra | 2011 i młodsi | 52,53 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Wilczak Karolina | 2010 | 25,46 | ||||
2 | Piątek Hanna | 2010 | 28,28 | ||||
3 | Klukowska Kornelia | 2010 | 32,74 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Jaromin Maja | 2009 | 25,58 | ||||
2 | Smyrak Alicja | 2009 | 29,31 | ||||
3 | Świerkosz Joanna | 2009 | 29,38 | ||||
4 | Knużyńska Milena | 2009 | 30,24 | ||||
25m stylem klasycznym chłopców | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Jurek Filip | 2011 i młodsi | 29,75 | ||||
2 | Wcisło Wojciech | 2011 i młodsi | 33,02 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Zajda Dawid | 2010 | 25,9 | ||||
2 | Wilczak Franciszek | 2010 | 26,44 | ||||
3 | Sarna Bartłomiej | 2010 | 26,63 | ||||
4 | Żyła Michał | 2010 | 29,6 | ||||
5 | Kąkol Paweł | 2010 | 34,39 | ||||
6 | Lepierz Witold | 2010 | 38,41 | ||||
7 | Panek Natan | 2010 | 44,39 | ||||
8 | Przerywacz Jan | 2010 | 54,87 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Kozioł Krystian | 2009 | 26,47 | ||||
2 | Jurek Kacper | 2009 | 26,53 | ||||
3 | Baran Krzysztof | 2009 | 28,65 | ||||
4 | Kapała Miłosz | 2009 | 34,05 | ||||
25m stylem dowolnym dziewcząt | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Wadowska Oliwia | 2011 i młodsi | 31,02 | ||||
2 | Gracjasz Natalia | 2011 i młodsi | 32,36 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Wilczak Karolina | 2010 | 20,23 | ||||
2 | Wajdzik Izabela | 2010 | 30,76 | ||||
3 | Wróbel Milena | 2010 | 33,65 | ||||
4 | Smyrak Lena | 2010 | 36,49 | ||||
5 | Rymarczyk Natalia | 2010 | 40,55 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Jaromin Maja | 2009 | 20,42 | ||||
2 | Smyrak Alicja | 2009 | 26,88 | ||||
3 | Bogucka Emilia | 2009 | 27,4 | ||||
4 | Budzowska Lidia | 2009 | 28,06 | ||||
5 | Kania Martyna | 2009 | 33,33 | ||||
6 | Ponikiewska Amelia | 2009 | 40,55 | ||||
25m stylem dowolnym chłopców | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Jurek Filip | 2011 i młodsi | 22,18 | ||||
2 | Burliga Adam | 2011 i młodsi | 24,79 | ||||
3 | Wilczak Wojciech | 2011 i młodsi | 27,91 | ||||
4 | Strzelecki Maksymilian | 2011 i młodsi | 29,62 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Zajda Dawid | 2010 | 20,41 | ||||
2 | Wilczak Franciszek | 2010 | 21,66 | ||||
3 | Sala Jakub | 2010 | 22,78 | ||||
4 | Kozik Oliwier | 2010 | 33,36 | ||||
5 | Kąkol Paweł | 2010 | 36,07 | ||||
6 | Przerywacz Jan | 2010 | 45,38 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Górny Michał | 2009 | 21,38 | ||||
2 | Jurek Kacper | 2009 | 22,5 | ||||
3 | Potoczny Oliwer | 2009 | 25,09 | ||||
4 | Kubis Kamil | 2009 | 27,4 | ||||
5 | Haleński Bartłomiej | 2009 | 35,26 | ||||
25m stylem motylkowym dziewcząt | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Gracjasz Wiktoria | 2008-2007 | 15,69 | ||||
2 | Wrona Maria | 2008-2007 | 20,04 | ||||
3 | Sumera Maja | 2008-2007 | 34,08 | ||||
25m stylem motylkowym chłopców | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Jałocha Tomasz | 2008-2007 | 20,65 | ||||
2 | Jurek Maciej | 2008-2007 | 27,79 | ||||
50m stylem motylkowym dziewcząt | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Wrona Ewa | 2006-2005 | 35,03 | ||||
2 | Łazarz Milena | 2006-2005 | 35,53 | ||||
3 | Parchańska Julia | 2006-2005 | 39,94 | ||||
4 | Drobny Magdalena | 2006-2005 | 54,25 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Panek Nikola | 2004 i starsi | 33,03 | ||||
2 | Szwed Aleksandra | 2004 i starsi | 39,46 | ||||
50m stylem motylkowym chłopców | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Droński Wojciech | 2006-2005 | 35,73 | ||||
2 | Jałocha Kacper | 2006-2005 | 46,49 | ||||
3 | Wilczak Piotr | 2006-2005 | 48,96 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Pająk Mikołaj | 2004 i starsi | 28 | ||||
2 | Sowa Karol | 2004 i starsi | 28,53 | ||||
3 | Talaga Maciej | 2004 i starsi | 30,61 | ||||
4 | Ponikiewski Karol | 2004 i starsi | 33,36 | ||||
50m stylem klasycznym dziewcząt | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Sowa Barbara | 2008-2007 | 45,64 | ||||
2 | Bisaga Małgorzata | 2008-2007 | 52,25 | ||||
3 | Strzelecka Patrycja | 2008-2007 | 54,68 | ||||
4 | Klukowska Martyna | 2008-2007 | 57,27 | ||||
5 | Porębska Julia | 2008-2007 | 60,97 | ||||
6 | Bałos Nikola | 2008-2007 | 68,57 | ||||
7 | Sumera Maja | 2008-2007 | 73,44 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Wrona Ewa | 2006-2005 | 39,53 | ||||
2 | Piątek Zofia | 2006-2005 | 44,3 | ||||
3 | Wojdyła Olga | 2006-2005 | 45,56 | ||||
4 | Zajda Amelia | 2006-2005 | 55,61 | ||||
5 | Zabawa Wiktoria | 2006-2005 | 58,81 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Panek Nikola | 2004 i starsi | 37,09 | ||||
2 | Czaja Karolina | 2004 i starsi | 48,52 | ||||
50m Stylem klasycznym chłopców | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | Rocznik | czas | ||||
1 | Jałocha Tomasz | 2008-2007 | 52,84 | ||||
2 | Kubas Kacper | 2008-2007 | 54,83 | ||||
3 | Surmiak Kacper | 2008-2007 | 59,4 | ||||
4 | Sarna Mateusz | 2008-2007 | 59,64 | ||||
5 | Jurek Maciej | 2008-2007 | 61,3 | ||||
6 | Hudziak Łukasz | 2008-2007 | 72,21 | ||||
7 | Koczur Piotr | 2008-2007 | 74,47 | ||||
8 | Kubasiak Patryk | 2008-2007 | 78,44 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | Rocznik | czas | ||||
1 | Droński Wojciech | 2006-2005 | 35,91 | ||||
2 | Jałocha Kacper | 2006-2005 | 45,16 | ||||
3 | Wilczak Piotr | 2006-2005 | 48,28 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | Rocznik | czas | ||||
1 | Sowa Karol | 2004 i starsi | 32,88 | ||||
2 | Ponikiewski Karol | 2004 i starsi | 38,78 | ||||
3 | Wrotniak Filip | 2004 i starsi | 39,9 | ||||
50m stylem grzbietowym dziewcząt | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Wrona Maria | 2008-2007 | 46,68 | ||||
2 | Kapała Emilia | 2008-2007 | 47,62 | ||||
3 | Kowaliczek Wiktoria | 2008-2007 | 51,26 | ||||
4 | Wajdzik Zofia | 2008-2007 | 52,23 | ||||
5 | Porębska Julia | 2008-2007 | 53,61 | ||||
6 | Szwed Amelia | 2008-2007 | 55,69 | ||||
7 | Zadora Weronika | 2008-2007 | 58,16 | ||||
8 | Bałos Nikola | 2008-2007 | 58,43 | ||||
9 | Klimowska Julia | 2008-2007 | 67,69 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Piątek Zofia | 2006-2005 | 38,64 | ||||
2 | Świętek Ilona | 2006-2005 | 39,14 | ||||
3 | Parchańska Julia | 2006-2005 | 40,14 | ||||
4 | Wojdyła Olga | 2006-2005 | 47,94 | ||||
5 | Kopieńskia Wiktoria | 2006-2005 | 51,26 | ||||
6 | Barzycka Emilia | 2006-2005 | 56,16 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Habowska Weronika | 2004 i starsi | 32,48 | ||||
2 | Copija Kaja | 2004 i starsi | 38,7 | ||||
50m stylem grzbietowym chłopców | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | Rocznik | czas | ||||
1 | Surmiak Kacper | 2008-2007 | 40,84 | ||||
2 | Pochopień Paweł | 2008-2007 | 43,08 | ||||
3 | Kania Dawid | 2008-2007 | 53,8 | ||||
4 | Jędrysek Bartłomiej | 2008-2007 | 61,27 | ||||
5 | Guzik Piotr | 2008-2007 | 64,08 | ||||
6 | Kucia Michał | 2008-2007 | 67,4 | ||||
7 | Włoch Krzysztof | 2008-2007 | 74,03 | ||||
8 | Pilarczyk Konrad | 2008-2007 | 80,11 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | Rocznik | czas | ||||
1 | Świętek Krzysztof | 2006-2005 | 50,81 | ||||
2 | Górny Robert | 2006-2005 | 52,49 | ||||
3 | Pławecki Kacper | 2006-2005 | 54,55 | ||||
4 | Ponikiewski Sebastian | 2006-2005 | 74,25 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | Rocznik | czas | ||||
1 | Jurzak Michał | 2004 i starsi | 30,77 | ||||
2 | Wrotniak Filip | 2004 i starsi | 36,29 | ||||
50m stylem dowlonym dziewcząt | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Gracjasz Wiktoria | 2008-2007 | 29,42 | ||||
2 | Sowa Barbara | 2008-2007 | 29,43 | ||||
3 | Zadora Weronika | 2008-2007 | 39,59 | ||||
4 | Mazur Martyna | 2008-2007 | 40,22 | ||||
5 | Kowaliczek Wiktoria | 2008-2007 | 40,31 | ||||
6 | Strzelecka Patrycja | 2008-2007 | 44,4 | ||||
7 | Kapała Emilia | 2008-2007 | 46,43 | ||||
8 | Wietrzyk Nikola | 2008-2007 | 48,61 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Łazarz Milena | 2006-2005 | 28,74 | ||||
2 | Świętek Ilona | 2006-2005 | 30,34 | ||||
3 | Surzyn Maria | 2006-2005 | 33,88 | ||||
4 | Jędrzejak Magdalena | 2006-2005 | 36,7 | ||||
5 | Drobny Magdalena | 2006-2005 | 36,89 | ||||
6 | Zajda Amelia | 2006-2005 | 46,84 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | rocznik | czas | ||||
1 | Habowska Weronika | 2004 i starsi | 30,27 | ||||
2 | Copija Daria | 2004 i starsi | 31,9 | ||||
3 | Copija Kaja | 2004 i starsi | 34,31 | ||||
4 | Szwed Aleksandra | 2004 i starsi | 35,25 | ||||
5 | Czaja Karolina | 2004 i starsi | 35,89 | ||||
50m stylem dowolnym chłopców | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | Rocznik | czas | ||||
1 | Pochopień Paweł | 2008-2007 | 30,9 | ||||
2 | Kubas Kacper | 2008-2007 | 35,13 | ||||
3 | Kucia Michał | 2008-2007 | 53,32 | ||||
4 | Sarna Mateusz | 2008-2007 | 53,61 | ||||
5 | Pilarczyk Konrad | 2008-2007 | 56,64 | ||||
6 | Kubasiak Patryk | 2008-2007 | 57,71 | ||||
7 | Koczur Piotr | 2008-2007 | 63,76 | ||||
8 | Jędrysek Bartłomiej | 2008-2007 | 67,36 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | Rocznik | czas | ||||
1 | Świętek Krzysztof | 2006-2005 | 43,08 | ||||
2 | Górny Robert | 2006-2005 | 50,84 | ||||
3 | Pławecki Kacper | 2006-2005 | 50,28 | ||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | Rocznik | czas | ||||
1 | Pająk Mikołaj | 2004 i starsi | 24,86 | ||||
2 | Jurzak Michał | 2004 i starsi | 25,59 | ||||
3 | Talaga Maciej | 2004 i starsi | 26,65 | ||||
100 m stylem zmiennym dziewcząt | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | czas | |||||
1 | Habowska Weronika | 1,13,97 | |||||
2 | Wrona Ewa | 1,18,41 | |||||
3 | Łazarz Milena | 1,18,53 | |||||
4 | Piątek Zofia | 1,24,58 | |||||
5 | Wojdyła Olga | 1,37,76 | |||||
6 | Wrona Maria | 1,38,06 | |||||
7 | Wilczak Karolina | 1,56,30 | |||||
8 | Jaromin Maja | 2,04,15 | |||||
100 m stylem zmiennym chłopców | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | czas | |||||
1 | Pająk Mikołaj | 1,04,27 | |||||
2 | Jurzak Michał | 1,05,72 | |||||
3 | Sowa Karol | 1,06,58 | |||||
4 | Talaga Maciej | 1,08,15 | |||||
5 | Jaromin Kacper | 1,37,13 | |||||
6 | Jałocha Tomasz | 1,45,28 | |||||
7 | Wilczak Piotr | 1,47,25 | |||||
8 | Wilczak Franciszek | 2,12,97 | |||||
25m pod wodą dziewcząt | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | czas | |||||
1 | Habowska Weronika | 11,62 | |||||
2 | Wrona Maria | 14 | |||||
3 | Łazarz Milena | 14,85 | |||||
4 | Wrona Ewa | 15,69 | |||||
5 | Pająk Zofia | 16,82 | |||||
6 | Parchańska Julia | 17,7 | |||||
25m pod wodą chłopców | |||||||
Miejsce | Nazwisko i Imię | czas | |||||
1 | Pająk Mikołaj | 12 | |||||
2 | Pochopień Paweł | 16,62 | |||||
3 | Kubas Kacper | 17,84 | |||||
„Mistrz Dokładności” | |||||||
Miejsce | Imię i Nazwisko | czas | |||||
1 | Andrzej Krupczak | 1,59,22 | |||||
2 | Maciej Hyciek | 1,56,22 | |||||
3 | Iwona Miklusiak | 1,53,30 | |||||
4 | Łukasz Kudzia | 1,48,74 | |||||
5 | Józef Wadowski | 1,46,28 | |||||
6 | Szymon Kubasiak | 1,41,54 | |||||
7 | Adam Juryta | 1,24,15 | |||||
Sztafeta Rodzinna | |||||||
Miejsce | Rodzina | czas (s) | |||||
1 | Talagów | 1,01,74 | |||||
2 | Gracjaszów | 1,10,02 | |||||
3 | Jałochów | 1,13,86 | |||||
4 | Drońskich | 1,14,41 | |||||
5 | Surzyn/ Parchańskich | 1,15,33 | |||||
6 | Copija | 1,26,42 | |||||
7 | Jurek | 1,32,83 | |||||