Zakręcony tydzień UKSu 23-27 styczeń

Trochę oderwiemy się od basenu w ostatnim tygodzniu przed feriami.zakręcony

Poniedziałek 23 stycznia  godz. 16:00 w Zespole Szkół W. Witosa w Suchej Beskidzkiej Spotkanie z dietetykiem dla grup chodzących na 18:00 (z poniedziałku i wtorku).

W tym dniu nie ma zajęć na basenie dla żadnej z grup.

Wtorek 24 stycznia wyjście na lodowisko Wyjście na lodowisko dla wszystkich grup wtorkowych w godzinach trwania treningu.

W tym dniu zajęć na basenie nie będzie.

Środa 25 stycznia wyjście na lodowisko Wyjście na lodowisko dla wszystkich grup środowym  w godzinach trwania treningu.

W tym dniu zajęć na basenie nie będzie.

Czwartek 26 stycznia  godz. 16:00 w Zespole Szkół W. Witosa w Suchej Beskidzkiej Spotkanie z dietetykiem dla grup chodzących na 16:00 i 17:00 (z poniedziałku i wtorku).

W tym dniu nie ma zajęć na basenie dla żadnej z grup.

Piątek 27 stycznia godz. 17:30 Rozpoczęcie mini obozu z p. Szarzyńskim – Zapraszamy !!!

W drugim tygodniu ferii planowany jest wyjazd do Kina.

Natomiast w lutym planujemy spotkanie z psychologiem sportowym (wkrótce szczegóły).

Komentowanie jest wyłączone