Zawody o Puchar Prezesa MSP Aquarius w Myślenicach

Oj działo się w w weekend majowy. Na drugi dzień po pokazie pływackim udaliśmy się do Myślenic na zawody o Puchar Prezesa MSP Aquarius  z których to przywieźliśmy aż 4 medale.  Drugie miejsce w żabce i czwarte w grzbiecie ze świetnym rekordem życiowym, 0,4s do brązu Juli Parchańskiej. Miłym zaskoczeniem było niewątpliwie bardzo dobry występ Basi Sowy, która zdobyła brązowy medal na dystansie 25 metrów stylem dowolnym oraz srebny medale na dystansie 25 metrów stylem grzbietowym.  Do swojej kolekcji medalowej dorzucił jeszcze kolejny krążek Wojtek Droński zdobywając trzecią lokatę na dystansie 25 metrów stylem grzbietowym.

Świetny występ suskiego Jasienia, w tójkę zdobyli 4 DSCF1102medale, 2 srebra i 2 brązy!!!

Gratulujemy !!!

Zapraszamy do naszej galerii

Komentowanie jest wyłączone