Zawody, zawody, zawody …

W przeciągu dwóch tygodni zawodniczki i zawodnicy UKS Jasień Sucha Beskidzka nie próżnowali. Startowaliśmy w zawodach tydzień po tygodniu, a to nie wszystko już za tydzień następne zmagania. Sezon w pełni.

10 maja na pływalni w Suchej Beskidzkiej odbyły się zawody z cyklu Małopolska Liga Dzieci, w których uczestniczyło aż 20 osób, z których większość po raz pierwszy miała przetarcie w zawodach.  To był czas na naukę i opanowanie emocji przedstartowych.

Tydzień później w Oświęcimiu udaliśmy się na zawody z cyklu GP Małopolski, tu „weterani” mieli kontrolne starty. Starty które miały nas przygotowywać do najważniejszych zawodów w sezonie.

 

24 maja udaliśmy się do Niepołomic na zawody o Puchar Burmistrza Niepołomic, z których przywieźliśmy aż 17 medali. Dwukrotnie stawaliśmy na podium w sztafecie oraz zajęliśmy 3 miejsce w klasyfikacji generalnej, jako klub.

GRATULUJEMY !!!

Poniżej galeria z przebytych zawodów.

MLP Sucha Beskidzka 

GP Oświęcim 

Puchar Burmistrza Niepołomic 

Komentowanie jest wyłączone