ZIMOWY OBÓZ NARCIARSKO – PŁYWACKI

foto_onas2Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obozu zimowego, którą proponujemy Państwu na najbliższe ferie zimowe.

OBÓZ ZIMOWY NARCIARSKO – PŁYWACKI

SZCZYRK 21.02 do 27.02.2015r. (2 tydzień ferii małopolski)   - w skrajnym przypadku w pierwszym tygodniu

CENA: 1300 zł dla członków UKS „Jasień”  dla pozostałych osób 1500 zł.

W cenę wliczone jest:

• nocleg i wyżywienie (3 posiłki dziennie),
  • przejazd do i ze Szczyrku,
  • dojazd na stok i na basen,
  • codzienne treningi na basenie (z wejściem),
  • karnet (bez limitów czasowych) na stoki narciarskie wraz z opieką instruktorską,
  • ubezpieczenie NNW,
  • opieka na zgrupowanie.

W cenę nie wliczony jest:

• własny sprzęt narciarski.

WIEK: od 9 do 16lat

ZAKWATEROWANIE Ośrodek Konferencyjno Wypoczynkowy „Rancho”

(http://www.rancho-hotel.pl/hotel-szczyrk.html)

WYŻYWIENIE: 3 posiłki (śniadanie + obiad +  kolacja)

DOJAZD: autokar/bus o podwyższonym standardzie

OFERTA: 7 dni pobytu (6 noclegów), wyżywienie, realizację programu z zakresu: nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie, zajęcia na basenie (trening pływacki wg programu klubowego 5 treningów), wideoanalizę, piesze wycieczki, zajęcia integracyjne – dyskoteka, karaoke, gry sportowe, turnieje i rozgrywki sportowe, całodobową opiekę wykwalifikowanych instruktorów – wychowawców z AWF, ubezpieczenie NNW, dojazd oraz powrót.

KOSZTY DODATKOWE: kaucja zwrotna 10 zł za karnet + etui, kieszonkowe.

MIEJSCE: Nasz obiekt położony jest bezpośrednio nad rzeką Żylicą (przy deptaktu spacerowym) w bliskim sąsiedztwie lasu, co gwarantuje ciszę i spokój oraz kontakt z naturą. Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku. Zapewniamy komfortowe warunki noclegowe. Dysponujemy pokojami o wysokim standardzie: dwu, trzy lub czteroosobowymi, jak również pokojami typu studio (2+2) z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój wyposażony jest bezpłatny dostęp do Internetu, telefon. Większość pokoi posiada balkon oraz piękny widok na góry. Do dyspozycji Państwa usługi gastronomiczne – karczma serwującą wspaniałe dania regionalne.

W razie pytań proszę dzwonić
668 803 392 – Łukasz Miklusiak
Ostateczny termin zapisów – do dnia 7 grudnia