W niedzielne przedpołudnie Kryta Pływalnia w Suchej Beskidzkiej pękała w szwach. Powodem oblężenia basenu były przeprowadzane mikołajkowe zawody pływackie. Prezentujemy wyniki oraz fotorelację z tej imprezy.
Piszą o Nas:
Wyniki
25M STYL DOWOLNY | |
chłopcy | |
kategoria 2006 i młodsi | |
1.Zawojski Bartłomiej | 20.00 |
2.Świętek Krzysztof | 38.48 |
3.Pieczara Przemysław | 40.67 |
4.Smyrak Bartłomiej | 40.95 |
kategoria 2005 | |
1.Mykietyński Krzysztof | 20.96 |
kategoria 2004 | |
1.Palcar Paweł | 18.16 |
2.Bejnar Aleksander | 19.45 |
3.Bartyzel Dawid | 23.99 |
4.Gierat Kacper | 26.95 |
dziewczęta | |
kategoria 2006 i młodsi | |
1.Parchańska Julia | 22.15 |
2.Świerkosz Emilia | 25.02 |
3.Panek Natalia | 28.82 |
4.Łazarz Milena | 33.97 |
5.Sowa Barbara | 34.78 |
kategoria 2005 | |
1.Świętek Ilona | 22.52 |
2.Durmała Julia | 29.19 |
3.Sala Aleksandra | 31.94 |
4.Bałos Katarzyna | 32.94 |
5.Surzyn Maria | 35.91 |
kategoria 2004 | |
1.Copija Kaja | 20.54 |
2.Kuś Joanna | 22.30 |
3.Szwed Aleksandra | 23.30 |
4.Czaja Karolina | 26.22 |
5.Stanaszek Weronika | 29.58 |
25M STYL Klasyczny | |
chłopcy | |
kategoria 2006 i młodsi | |
1.Zawojski Bartłomiej | 25.90 |
2.Najder Bartłomiej | 29.24 |
3.Łopatka Robert | 54.47 |
kategoria 2005 | |
1.Droński Wojciech | 25.47 |
2.Potempa Maciej | 38.90 |
3.Górka Artur | 50.53 |
kategoria 2004 | |
1.Bejnar Aleksander | 22.25 |
2.Nowak Filip | 25.24 |
3.Koscielniak Filip | 26.44 |
4.Bąk Karol | 41.34 |
dziewczęta | |
kategoria 2006 i młodsi | |
1.Parchańska Julia | 25.72 |
2.Łazarz Milena | 38.88 |
3.Kapała Emilia | 47.47 |
4.Drobny Magdalena | 49.97 |
kategoria 2005 | |
1.Sitarz Martyna | 35.12 |
2.Kamińska Zuzanna | 37.58 |
kategoria 2004 | |
1.Copija Daria | 24.19 |
2.Kuś Anna | 25.68 |
3.Kubas Eliza | 29.18 |
4.Czaja Karolina | 30.84 |
5.Macholnik Gabriela | 41.40 |
25M STYL Grzbietowy | |
chłopcy | |
kategoria 2006 i młodsi | |
1.Łopatka Robert | 23.22 |
2.Najder Bartomiej | 26.17 |
3.Pochopień Paweł | 28.18 |
4.Bartyzel Marcin | 29.25 |
5.Kłapyta Jakub | 30.12 |
6.Smyrak Bartosz | 30.94 |
7.Świętek Krzysztof | 31.45 |
8.Kubas Kacper | 35.25 |
9.Pieczara Przemysław | 35.73 |
10.Górny Robert | 52.07 |
kategoria 2005 | |
1.Droński Wojciech | 22.82 |
2.Mykietyński Krzysztof | 23.84 |
3.Potempa Maciej | 27.53 |
4.Adamek Jan | 30.52 |
5.Kaczmarek Kamil | 30.87 |
6.Górka Artur | 32.28 |
kategoria 2004 | |
1.Kościelniak Filip | 22.68 |
2.Bartyzel Dawid | 26.04 |
3.Nowak Filip | 27.68 |
4.Gierat Kacper | 28.08 |
5.Porzycki Mateusz | 28.46 |
6.Bańdura Jan | 28.55 |
7.Bąk Karol | 32.17 |
8.Kawulak Kacper | 33.19 |
dziewczęta | |
kategoria 2006 i młodsi | |
1.Świerkosz Emilia | 24.68 |
2.Fluder Emilia | 26.16 |
3.Sowa Barbara | 28.73 |
4.Trybała Julia | 30.41 |
5.Panek Natalia | 30.77 |
6.Kapała Emilia | 31.02 |
7.Drobny Magdalena | 31.85 |
8.Łazarz Milena | 33.02 |
9.Steczek Julia | 38.22 |
10.Stanaszek Julia Anna | 43.91 |
11.Piontek Aleksandra | 46.46 |
kategoria 2005 | |
1.Świętek Ilona | 23.32 |
2.Bałos Katarzyna | 26.22 |
3.Durmała Julia | 26.54 |
4.Surzyn Maria | 31.91 |
5.Sala Aleksandra | 31.97 |
6.Kamińska Zuzanna | 32.31 |
7.Kolobis Daria | 38.79 |
kategoria 2004 | |
1.Copija Daria | 22.65 |
2.Copija Kaja | 23.15 |
3.Szwed Aleksandra | 23.84 |
4.Trybała Wiktoria | 23.90 |
5.Stanaszek Wiktoria | 26.72 |
6.Macholnik Gabriela | 27.44 |
7.Kubas Eliza | 28.03 |
8.Włoch Lidia | 29.09 |
9.Szewczyk Nina | 33.69 |
50 m stylem dowolnym | |
chłopcy | |
kategoria 2002-2003 | |
1.Jurzak Michał | 34,23 |
2.Wrotniak Filip | 38,63 |
3.Talaga Maciej | 38,68 |
4.Syc Maksymilan | 43,52 |
5.Polak Damian | 43,9 |
6.Kaliński Szymon | 44,55 |
7.Sałaciak Tymon | 45,59 |
8.Kastelik Piotr | 48,24 |
9.Pacholski Konrad | 54,09 |
kategoria 2000-2001 | |
1.Pająk Mikołaj | 30 |
2.Sikora Mateusz | 41,2 |
3.Strojny Damian | 42,56 |
4.Powrożnik Kacper | 1,20,25 |
kategoria 1999 i więcej | |
1.Wróbel Andrzej | 25,06 |
2.Droński Michał | 30,12 |
3.Zawojski Marcin | 30,19 |
4.Leśniak Andrzej | 30,33 |
5.Ponikiewski Karol | 36,72 |
dziewczęta | |
kategoria 2002-2003 | |
1.Pająk Alicja | 40,49 |
2.Ćwiklińska Justyna | 43,97 |
3.Bercal Zuzanna | 44,37 |
4.Panek Nikola | 45,38 |
5.Copija Anita | 45,62 |
6.Stopa Honorata | 46,03 |
7.Habowska Weronika | 49 |
8.Mazur Weronika | 50,21 |
9.Smytak Anna | 54,49 |
10.Zembol Dominika | 83,72 |
kategoria 2000-2001 | |
1.Konderak Martyna | 31,14 |
2.Nawrocka Katarzyna | 41,87 |
kategoria 1999 i więcej | |
1.Kaczorowska Iza | 28,79 |
2.Czaja Ewa | 41,52 |
3.Zdebska Katarzyna | 4,25 |
50 m stylem grzbietowym | |
chłopców | |
kategoria 2002-2003 | |
1.Woźny Gabriel | 46,73 |
2.Polak Damian | 47,9 |
3.Syc Maksyminian | 51,61 |
4.Kawa Mikołaj | 53,82 |
5.Pacholski Konrad | 59,75 |
kategoria 2000-2001 | |
1.Koczur Michał | 36,28 |
2.Powrożnik Kacper | 56,41 |
kategoria 1999 i więcej | |
1.Leśniak Andrzej | 40,62 |
2.Kaczmarczyk Jan | 41,8 |
dziewczęta | |
kategoria 2002-2003 | |
1.Kaczmarczyk Małgorzata | 48,12 |
2.Ćwiklińska Justyna | 48,28 |
3.Ponikiewska Kinga | 51,34 |
4.Fluder Martyna | 51,36 |
5.Mazur Weronika | 52,84 |
6.Wójcik Milena | 56,62 |
7.Lasek Julia | 1,05,55 |
8.Zembol Dominika | 1,07,36 |
9.Nowak Katarzyna | 1,22,17 |
kategoria 2000-2001 | |
1.Polak Natalia | 37,99 |
2.Palcar Marta | 42,4 |
3.Grzechynka Monika | 46,69 |
4.Nowak Katarzyna | 1,22,17 |
kategoria 1999 i więcej | |
1.Kaczorowska Izabela | 33,79 |
2.Zdebska Katarzyna | 44,25 |
3.Woźny Joanna | 45,19 |
50 m stylem klasycznym | |
chłopców | |
kategoria 2002-2003 | |
1.Talaga Maciej | 46,16 |
2.Kaliński Szymon | 50,44 |
3.Woźny Gabriel | 52,05 |
4.Sałaciak Tymon | 52,54 |
5.Kościelniak Patryk | 54,68 |
6.Bałos Adam | 55,52 |
kategoria 2000-2001 | |
1.Koczur Michał | 38,75 |
2.Strojny Damian | 42,19 |
3.Sikora Mateusz | 47,28 |
4.Kościelniak Kacper | 48,58 |
kategoria 1999 i więcej | |
1.Droński Wojciech | 36,63 |
2.Ponikiewski Karol | 42,31 |
3.Kaczmarczyk Jan | 44,333 |
dziewczęta | |
kategoria 2002-2003 | |
1.Pająk Maria | 47,63 |
2.Grzechynka Małgorzata | 49,74 |
3.Porzycka Ewelina | 51,09 |
4.Panek Natalia | 51,21 |
5.Ponikiewska Emilia | 51,63 |
6.Bercal Zuzanna | 52,04 |
7.Gierat Natalia | 52,5 |
8.Kaczmarczyk Małgorzata | 53,26 |
9.Smyrka Anna | 1,00,64 |
10.Wójcik Milena | 1,03,93 |
kategoria 2000-2001 | |
1.Sikora Marta | 36,05 |
2.Palcar Marta | 43,74 |
3.Nawrocka Katarzyna | 51,37 |
4.Grzechynka Monika | 53,28 |
kategoria 1999 i więcej | |
1.Woźny Magdalena | 43,56 |
2.Woźny Joanna | 47,97 |
50 m stylem motylkowym | |
chłopców | |
kategoria 2002-2003 | |
1.Jurzak Michał | 45,07 |
2.Wrotniak Filip | 49,88 |
3.Kawa Mikołaj | 54,07 |
4.Kościelniak Patryk | 58,62 |
5.Bałos Adam | 1,04,80 |
kategoria 2000-2001 | |
1.Pająk Mikołaj | 34,93 |
2.Kościelniak Kacper | 46,2 |
kategoria 1999 i więcej | |
1Zawojski Marcin | 34,62 |
dziewczęta | |
kategoria 2002-2003 | |
1.Pająk Maria | 41,81 |
2.Gierat Natalia | 48,25 |
3.Habowska Weronika | 54,45 |
4.Pają Alicja | 57,31 |
5.Stopa Honorata | 1,18,17 |
kategoria 2000-2001 | |
1.Sikora Marta | 32,04 |
2.Konderak Martyna | 33,09 |
3.Polak Natalia | 36,93 |
kategoria 1999 i więcej | |
1.Woźny Magdalena | 35,22 |
2.Czaja Ewa | 47,37 |
25 m SPRINT | |
chłopcy | |
1.Droński Wojciech | 13,14 |
2.Pająk Mikołaj | 13,46 |
3.Leśniak Andrzej | 13,47 |
4.Pacholski Konrad | 24,33 |
dziewczęta | |
1.Konderak Martyna | 14,1 |
2.Polak Natalia | 14,66 |
3.Habowska Weronika | 19,94 |
4.Bercal Zuzanna | 20,54 |
100m stylem zmiennym - o puchar dyrektora pływalni | |
chłopcy | |
1.Wróbel Andrzej | 1,03,86 |
2.Pająk Mikołaj | 1,20,90 |
3.Zawojski Marcin | 1,23,9 |
dziewczęta | |
1.Sikora Marta | 1,11,04 |
2.Kaczorowska Izabela | 1,12,31 |
Mistrz dokładności - konkurencja dla rodziców | |
1.Durmała Maciej | 2,00,06 |
2.Sikora Jan | 1,54,31 |
3.Pająk Dorota | 2,05,91 |
4.Kopacz Jan | 1,53,87 |
5.Pająk Maciej | 2,06,66 |
Sztafeta rodzinna - 4x25m stylem dowolnym | |
1.Rodzina Zawojskich | |
2.Rodzina Pająków - Zawoja | |
3.Rodzina Pająków - Lachowice | |
4.Rodzina Drońskich | |
5.Rodzina Talagów | |
6.Rodzina Durmałów |