CHARYTATYWNY NOCNY MARATON PŁYWACKI DLA MAGDY

W dniu 26 czerwca od godziny 22:00 na Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej odbędzie się pierwszy na Naszym basenie Nocny Maraton Pływacki. Celem maratonu będzie zbiórka na leczenie i rehabilitację Magdaleny Olejniczak, która cierpi na chorobę nieznanego pochodzenia. Po długich próbach zdiagnozowano ją jako „syndrom sztywnego człowieka”  pomału unieruchamiając  Magdę.

Podczas maratonu przepłyniemy  42 195 metrów czyli prawie 1700 basenów, które i ty możesz z Nami pokonać jednocześnie pomagając. Skontaktuj się z Nami  i zgłoś się do zabawy. Przepłyniesz tyle ile będziesz chcieć.  To pierwsza okazja aby popływać na basenie nocą.

Nie chcesz pływać to przyjdź i zobacz jak się pokonuje przeszło 42 kilometry w pław. Zajmie Nam to ok 2 do 3 godzin. W ten sposób również pomożesz Magdzie.

 

 

Kontakt

668803392

502712330

uks2druknocny maraton

 

Komentowanie jest wyłączone