Obóz zimowy

Obóz pływacko-narciarski w Szczyrku

Obiekt Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich czeka na Nas

Hotel-Harnas-Cos-Szczyrk-Szczyrk-610735

Obóz  zimowy idealnie wpisany w przerwę związaną z feriami zimowymi. Z jednej strony pozwalają na złapanie oddechu i „naładowanie akumulatorów” przed drugą  częścią roku szklonego z drugiej zaś strony umożliwia doskonalenie pływania oraz nauki jazdy na nartach. Zadbamy o to aby każdy uczestnik podniósł swoje umiejętności pływackie pod okiem wybitnego trenera Andrzeja Szarzyńskiego. Drugą częścią obozu będzie nauka i doskonalenie jazdy na nartach jak również zajęcia na obiektach Centrum Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku (siłowania, sale odnowy, hale sportowe).   Dopełnieniem spędzonych chwil będzie wypoczynek w pięknym i malowniczym Szczyrku. A usytuowanie ośrodka tuż pod skocznią tylko podniesie doznania uczestników.  Wszystko pod okiem wyspecjalizowanej kadry, która zatroszczy się o świetną atmosferę o uśmiechnięte buzie wszystkich obozowiczów.

Terminy i cena

• 17.02-24.02.2018    Szczyrk – 1850zł

Cena zawiera

Przejazd tam i z powrotem

Nocleg i pełne wyżywienie w COS Szczyrk

Codziennie 2 treningi pływackie pod okiem trenera Andrzeja Szarzyńskiego

Zajęcia z nauki jazdy na nartach

Zakup karnetów na wyciągi  Ski – passy

Dojazd na wyciągi na miejscu

Zajęcia na hali sportowej

Zajęcia na siłowni i Sali fitness

Analiza techniki pływania

Sesja odnowy biologicznej COS

Opieka kadry

Cena nie zawiera ewentualnego wypożyczenia sprzętu narciarskiego (możliwość wypożyczenia 100 zł za cały obóz)

Centralny Ośrodek Sportu
Ośrodek Przygotowań Olimpijskich
Szczyrk,

Centralny Ośrodek Sportu (COS) jest podmiotem wyspecjalizowanym w szkoleniu sportowym kadry olimpijskiej i narodowej, zarówno seniorów, jak i juniorów. Posiada sześć Ośrodków Przygotowań Olimpijskich: w Spale, Władysławowie, Giżycku, Wałczu, Szczyrku i Zakopanem.

Podstawowym zadaniem COS jest zapewnienie warunków dla szkolenia sportowego prowadzonego przez polskie związki sportowe, kluby sportowe  i inne podmioty zajmujące się kulturą fizyczną, w tym przede wszystkim do tworzenia warunków odpowiednich dla przygotowywania sportowego

Opis

Obóz sportowo – rekreacyjny przeznaczony dla członków UKS „Jasień” Sucha Beskidzka o charakterze pływacko – narciarskim.

Zajęcia z pływania odbywać się będą dwa razy dziennie po 1,5 godz. rano i wieczorem z akcentem na doskonalenie techniki pływania jak i kształtowanie wydolności. Warunkiem uczestnictwa jest umiejętność pływania na „dużym” basenie.. Zajęcia w podgrupach z podziałem ze względu na umiejętności pływackie. Trenerem koordynatorem będzie trener Andrzej Szarzyński.

Zajęcia z nauki jazdy na nartach na trzech poziomach (początkująca, średniozaawansowana, zaawansowana). Po rozpoznaniu umiejętności narciarskich przydział do odpowiedniej grupy i dostosowanie zajęć do uczestników. Dojazd na stoki busem.  Zajęcia z narciarstwa o charakterze rekreacyjnym. Jako sport uzupełniający. W miłej i przyjaznej atmosferze.

Zajęcia dodatkowe na hali sportowej, siłowni, Sali fitness. Akcent odnowy biologicznej w specjalistycznym ośrodku. Analiza video. Zajęcia rekreacyjne, zwiedzanie Szczyrku i nocleg tuż pod skocznią podkreślą aurę miejsca.

Pod numerem telefonu 668803392

Ze względu na ograniczone możliwości ilość miejsc ograniczona