Członkowie UKSu nominowani w plebiscycie sportowca roku.

sportowiec2015Myszka w ruch i klikamy

Miło nam poinformować, że 4 naszych pływaków zostało w tym roku nominowanych w plebiscycie na „sportowca roku” oraz na „nadzieję roku” . A są to

Barbara Sowa – Nasza najmłodsza nominowana, szybka jak błyskawica i do tego zawsze uśmiechnięta.

Julia Parchańska – Nasza mała grzbiecistka, która nie ma sobie równych w tym stylu. Takiego zacięcia i chęci walki możemy tylko Julce pozazdrościć.

Mikołaj Pająk – Nasz lider, najszybszy w klubie. Przystojny i pewny siebie – fajter.

Ola Sikora – nasza wychowanka, ale często nas odwiedza wprowadzając wspaniały nastrój do treningu.

Bierzmy się do głosowania, zachęćmy znajomych.

Aby zagłosować wejdź na stronę Sucha24.pl - kliknij tutaj wyszukaj naszych pływaków i oddaj głos przy nazwisku.

Ps.

Jest tam jeszcze taki jeden trener (powinniście go znać), też pewnie byłoby mu miło jakby ktoś go „zalajkował”