Finał wojewódzki Gimnazjady – Wyniki

WYNIKI

 

Złote medali wypływali chłopcy – Michał Koczur (G1 Stryszawa) stylem klasycznym oraz Mikołaj Pająk (G2 Lachowice) stylem dowolnym. Wicemistrzynią Małopolski w stylu klasycznym została Nikola Panek (G1 Stryszawa), po brąz sięgnęły Martyna Konderak (G Sucha Beskidzka) – stylem grzbietowym oraz stylem klasycznym Weronika Habowska (G1 Stryszawa). Wśród chłopców na podium znalazł się także: Michał Jurzak (G Sucha Beskidzka) – styl dowolny. Niewiele zabrakło Karolowi Sowie (G Sucha Beskidzka), żeby wskoczyć na podium w stylu klasycznym – ostatecznie został sklasyfikowany na czwartej pozycji. GRATULACJE!!! JUTRO TRZYMAMY KCIUKI ZA DZIEWCZYNY Z G1 STRYSZAWA I G2 LACHOWICE ORAZ CHŁOPCÓW Z G SUCHA BESKIDZKA I G1 STRYSZAWA :)

Komentowanie jest wyłączone