Klub na 5.0

4.99 to średnia ocen zawodników i zawodniczek uks „Jasień”, którzy trenują pływanie minimum 5 razy w tygodniu. A należy nadmienić, że niektórzy trenują o wiele więcej.

Jak się więc okazuje można pogodzić naukę z trenowaniem pływania (i to jeszcze jak). Nie od dziś wiemy, że trenując pływanie ćwiczymy mnóstwo pozytywnych cech charakterów. Począwszy od systematyczności, trwałości w dążeniu do celu, jak również szacunku, świadomości ciężkiej pracy  skończywszy na pracowitości i uczciwości. Nic więc dziwnego, iż takie osoby są poszukiwane na rynku pracy.

Gratulacje należą się przede wszystkim samym pływakom. Lecz należy tu również wymienić niebotyczny wręcz wkład rodzica. Rodzica, który poświęca czas, mobilizuje i wspiera w trudnych momentach. Małą cegiełkę ma również rola trenera.

Doceniając wkład oraz podkreślając ważna rolę jaką jest nauka UKS „Jasień” przeznaczy całe dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego na stypendia dla młodocianych pływaków.

Logo-Małopolska-V-RGB

Komentowanie jest wyłączone