Mistrzostwa powiatu Gimnajady i Licealiady za nami.
13 stycznia popływaliśmy na swoim podwórku, na basenie, który znamy jak nikt inny. Przyszło nam rywalizować między sobą. W wyniku tej rywalizacji „wykręciliśmy” wspaniałe rezultaty
Gratulujemy!
Wyniki
Wyniki 50m stylem dowolnym Dziewcząt | ||||
GIMNAZJADA | ||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | czas |
1 | HABOWSKA | WERONIKA | G1 Stryszawa | 29,88 |
2 | Pająk | Maria | G2 Lachowice | 36,28 |
3 | Copija | Anita | G2 Lachowice | 36,37 |
4 | Szwed | Aleksandra | G2 Lachowice | 37,37 |
5 | Gąska | Sylwia | G2 Lachowice | 45,43 |
Wyniki 50m stylem grzbietowym Dziewcząt | ||||
GIMNAZJADA | ||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | czas |
1 | Konderak | Martyna | G Sucha Beskidzka | 35,08 |
2 | Pochopień | Anna | G Sucha Beskidzka | 40,99 |
3 | Copija | Kaja | G2 Lachowice | 41,51 |
4 | Marszałek | Martyna | G Juszczyn | 41,74 |
5 | Grzechynka | Monika | G Juszczyn | 45,7 |
6 | Lasek | Paulina | G1 Stryszawa | 48,96 |
7 | Stawarz | Paulina | G1 Stryszawa | 49,88 |
8 | Master | Karolina | G1 Stryszawa | 52,64 |
9 | Gąska | Natalia | G2 Lachowice | 54,18 |
10 | Kłapyta | Paulina | G1 Stryszawa | 55,32 |
11 | Włosiak | Dominika | G1 Stryszawa | 70,03 |
12 | Bargiel | Beata | G1 Stryszawa | 77,76 |
Wyniki 50m stylem klasycznym Dziewcząt | ||||
GIMNAZJADA | ||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | czas |
1 | Panek | Nikola | G1 Stryszawa | 38,07 |
2 | Copija | Daria | G2 Lachowice | 42,5 |
3 | Kaczmarczyk | Małgorzata | G Juszczyn | 42,81 |
4 | Grzechynka | Małgorzata | G Juszczyn | 46,76 |
5 | Skowron | Aleksandra | G1 Stryszawa | 48,25 |
Wyniki 50m stylem motylkowym Dziewcząt | ||||
GIMNAZJADA | ||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | czas |
1 | Gibas | Julia | G3 Krzeszów | 44,99 |
2 | MAZUR | WERONIKA | G2 Zawoja | 45,42 |
3 | Jagielska | Julia | G2 Lachowice | 46,35 |
4 | Łaciak | Wiktoria | G2 Lachowice | 49,56 |
5 | Surówka | Justyna | G1 Stryszawa | 59,5 |
Wyniki 50m stylem motylkowym chłopców | ||||
GIMNAZJADA | ||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | czas |
1 | Kościelniak | Kacper | G Sucha Beskidzka | 38,25 |
PK | Pająk PK | Mikołaj | G2 Lachowice | 29,18 |
Wyniki 50m stylem klasycznym chłopców | ||||
GIMNAZJADA | ||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | czas |
1 | Sowa | Karol | G Sucha Beskidzka | 34,12 |
2 | Koczur | Michał | G1 Stryszawa | 34,34 |
3 | KONRAD | PACHOLSKI | G1 Stryszawa | 48,31 |
4 | Kościelniak | Patryk | G Sucha Beskidzka | 48,43 |
5 | Sikora | Konrad | G1 Stryszawa | 48,66 |
6 | Polak | Jakub | G1 Stryszawa | 50,63 |
7 | Pieczara | Kamil | G1 Stryszawa | 62,06 |
Wyniki 50m stylem grzbietowym chłopców | ||||
GIMNAZJADA | ||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | czas |
1 | Woźny | Gabriel | G Juszczyn | 37,88 |
2 | Król | Kamil | G Sucha Beskidzka | 44,72 |
3 | Syc | Maksymilian | G Sucha Beskidzka | 47 |
4 | Niedźwiecki | Jakub | G Sucha Beskidzka | 47,47 |
5 | Salabura | Dominik | G Sucha Beskidzka | 48,64 |
6 | Korczak | Dariusz | G1 Stryszawa | 52,84 |
7 | Kwak | Patryk | G1 Stryszawa | 60,48 |
8 | Babiński | Szymon | G Sucha Beskidzka | 61,33 |
PK | Krzysztoń | Konrad | G Zembrzyce | 45,87 |
Wyniki 50m stylem dowolnym chłopców | ||||
GIMNAZJADA | ||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | czas |
1 | Pająk | Mikołaj | G2 Lachowice | 25,66 |
2 | Jurzak | Michał | G Sucha Beskidzka | 27,63 |
3 | Talaga | Maciej | G Zembrzyce | 29,93 |
4 | Mrowiec | Nikodem | G Białka | 31,28 |
5 | Wrotniak | Filip | G Sucha Beskidzka | 34,07 |
6 | Sikora | Mateusz | G1 Stryszawa | 36,63 |
7 | SZYMULA | JAKUB | G1 Stryszawa | 36,63 |
8 | Steczek | Paweł | G1 Stryszawa | 37,14 |
9 | Pacyga | Mateusz | G Sucha Beskidzka | 37,99 |
10 | Krzystoń | Konrad | G Zembrzyce | 41,41 |
11 | Kwarciak | Jakub | G Sucha Beskidzka | 41,48 |
12 | Pacyga | Łukasz | G Sucha Beskidzka | 43,31 |
13 | Braun | Dawid | G Sucha Beskidzka | 43,5 |
14 | Hoły | Bartłomiej | G1 Stryszawa | 45,8 |
15 | Rusin | Miłosz | G1 Stryszawa | 48,41 |
16 | Stachnik | Mateusz | G2 Lachowice | 50,05 |
17 | Cieślak | Miłosz | G2 Lachowice | 50,47 |
18 | Kawulak | Patryk | G2 Zawoja | 52 |
Drużynówka
Miejsce | Szkoła | Punkty | |||
1 | G Sucha Beskidzka | 162 | |||
2 | G1 Stryszawa | 158 | |||
GIMNAZJUM NR 1 STRYSZAWA | |||||
Nazwisko | Imię | Szkoła | styl | czas | punkty |
Sikora | Mateusz | G1 Stryszawa | 50 grzbietem | 46,73 | 17 |
Steczek | Paweł | G1 Stryszawa | 50 motylkowym | 45,41 | 17 |
Korczak | Dariusz | G1 Stryszawa | REZ | 15 | |
Koczur | Michał | G1 Stryszawa | 50 motylkowym II | 29,79 | 17 |
Pieczara | Kamil | G1 Stryszawa | 50 klasycznym | 1,10,62 | 15 |
Sikora | Konrad | G1 Stryszawa | 100 klasycznym | 2,11,09 | 15 |
Pacholski | Konrad | G1 Stryszawa | 100 grzbietowym | 2,12,75 | 15 |
Hoły | Bartłomiej | G1 Stryszawa | 50 dowolnym | 38,23 | 17 |
Szymula | Jakub | G1 Stryszawa | 100 dowolnym | 2,14,48 | 15 |
Sztafeta | 5,36,07 | 30 | |||
Suma | 158 | ||||
GIMNAZJUM | SUCHA BESK. | ||||
Nazwisko | Imię | Szkoła | styl | czas | punkty |
Wrotniak | Filip | G Sucha Beskidzka | 100 dowolnym | 1,20,41 | 17 |
Sowa | Karol | G Sucha Beskidzka | 100 grzbietowym | 1,24,30 | 17 |
Jurzak | Jakub | G Sucha Beskidzka | 100 klasycznym | 1,23,34 | 17 |
Pacyga | Mateusz | G Sucha Beskidzka | 50 dowolnym | 48,88 | 15 |
Król | Kamil | G Sucha Beskidzka | 50 grzbietem | 49,09 | 15 |
Kościelniak | Patryk | G Sucha Beskidzka | 50 klasycznym | 50,6 | 17 |
Pająk | Jakub | G Sucha Beskidzka | 50 motylkowym | 50,15 | 15 |
Kościelniak | Kacper | G Sucha Beskidzka | 50 motylkowym II | 40,2 | 15 |
Sztafeta | 5,36,07 | 34 | |||
Suma | 162 |
Wyniki końcowe pływanie drużynowe dziewcząt | |||||
Miejsce | Szkoła | punkty | |||
1 | G2 Lachowice | 166 | |||
2 | G1 Stryszawa | 154 | |||
Wyniki szczegółowe pływanie drużynowe dziewcząt | |||||
GIMNAZJUM NR 2 LACHOWICE | |||||
Nazwisko | Imię | Szkoła | styl | czas | Punkty |
Jagielska | Julia | G2 Lachowice | 50 dowolnym | 40,16 | 17 |
Copija | Anita | G2 Lachowice | 100 dowolnym | 1,26,66 | 15 |
Gąska | Sylwia | G2 Lachowice | 50 grzbietem | 49,09 | 17 |
Łaciak | Wiktoria | G2 Lachowice | 50 klasykiem | 52,65 | 17 |
Copija | Daria | G2 Lachowice | 50 motylkiem II | 40,16 | 15 |
Copija | Kaja | G2 Lachowice | 100 grzbietem | 1,33,07 | 17 |
Szwed | Aleksandra | G2 Lachowice | 100 klasykiem | 1,46,37 | 17 |
Pająk | Maria | G2 Lachowice | 50 motylkiem | 43 | 17 |
Sztafeta | 5,02,20 | 34 | |||
Suma | 166 | ||||
GIMNAZJUM NR 1 STRYSZAWA | |||||
Nazwisko | Imię | Szkoła | styl | czas | Punkty |
Lasek | Paulina | G1 Stryszawa | 50 dowolnym | 52,04 | 15 |
Kłapyta | Paulina | G1 Stryszawa | 100 grzbietem | 2,09,09 | 15 |
Sławarz | Paulina | G1 Stryszawa | 50 grzbietem | 51,06 | 15 |
Panek | Nikola | G1 Stryszawa | 50 motylkiem II | 36,12 | 17 |
Skowron | Aleksandra | G1 Stryszawa | 100 klasykiem | 1,50,26 | 15 |
HABOWSKA | WERONIKA | G1 Stryszawa | 100 dowolnym | 1,09,10 | 17 |
Surówka | Justyna | G1 Stryszawa | 50 motylkiem | 1,02,34 | 15 |
STAROSTA | JULIA | G1 Stryszawa | 50 klasykiem | 1,00,37 | 15 |
Sztafeta | 5,02,20 | 34 | |||
Suma | 158 |
7
Wyniki 50m stylem dowlonym Dziewcząt | ||||
LICEALIADA | ||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | czas |
1 | Sikora | Marta | LO Nr I Sucha Beskidzka | 28,33 |
2 | Jaszek | Aleksandra | ZS Witosa Sucha Beskidzka | 32,87 |
3 | Woźny | Joanna | LO Nr I Sucha Beskidzka | 34,65 |
4 | Smyrak | Łucja | LO Nr I Sucha Beskidzka | 37,39 |
5 | Kobiela | Justyna | LO Nr I Sucha Beskidzka | 40,92 |
6 | Banach | Emmanuela | LO Nr I Sucha Beskidzka | 46,33 |
Wyniki 50m stylem grzbietowym Dziewcząt | ||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | czas |
1 | Boryczko | Klaudia | LO Nr I Sucha Beskidzka | 40,09 |
2 | Pieczara | Katarzyna | LO Nr I Sucha Beskidzka | 46,08 |
3 | Pająk | Katarzyna | ZS Witosa Sucha Beskidzka | 47,09 |
Wyniki 50m stylem klasycznym Dziewcząt | ||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | czas |
1 | Palcar | Marta | LO Nr I Sucha Beskidzka | 38,32 |
2 | Bachorczyk | Kinga | ZS Witosa Sucha Beskidzka | 41,19 |
3 | Wala | Sylwia | ZS Witosa Sucha Beskidzka | 46,78 |
4 | Kucharczyk | Nina | LO Nr I Sucha Beskidzka | 49,14 |
5 | Gąska | Daria | LO Nr I Sucha Beskidzka | 49,26 |
6 | Marszałek | Luiza | LO Nr I Sucha Beskidzka | 78,39 |
Wyniki 50m stylem motykowym Chłopców | ||||
LICEALIADA | ||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | czas |
1 | Ogarek | Mikołaj | LO Nr I Sucha Beskidzka | 33 |
2 | Polak | Maciej | LO Nr I Sucha Beskidzka | 37,71 |
Pietrusa | Michał | LO Nr I Sucha Beskidzka | NK | |
Wyniki 50m stylem klasycznym Chłopców | ||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | czas |
1 | Ponikiewski | Karol | LO Nr I Sucha Beskidzka | 37,34 |
2 | Polak | Michał | LO Nr I Sucha Beskidzka | 40,5 |
3 | Strojny | Damian | LO Nr I Sucha Beskidzka | 40,83 |
4 | Światłoń | Karol | LO Nr I Sucha Beskidzka | 43,5 |
5 | Bury | Karol | ZS Goetla Sucha Beskidzka | 46,08 |
Wyniki 50m stylem grzbietowym Chłopców | ||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | czas |
1 | Pochopień | Stanisław | LO Nr I Sucha Beskidzka | 34,6 |
2 | Kaczmarczyk | Jan | LO Nr I Sucha Beskidzka | 37,52 |
3 | Biegun | Bartosz | ZS Witosa Sucha Beskidzka | 40,53 |
Wyniki 50m stylem dowlonym Chłopców | ||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | czas |
1 | Zawojski | Marcin | LO Nr I Sucha Beskidzka | 29,34 |
2 | Huzarski | Filip | LO Nr I Sucha Beskidzka | 32,38 |
3 | Saletnik | Szymon | ZS Goetla Sucha Beskidzka | 32,48 |
4 | Stachoń | Michał | LO Nr I Sucha Beskidzka | 33,96 |
5 | Steczek | Michał | ZS Goetla Sucha Beskidzka | 34,38 |
6 | Rzepka | Maciej | ZS Goetla Sucha Beskidzka | 37,62 |
7 | Stróżak | Hubert | LO Nr I Sucha Beskidzka | 41,9 |
8 | Wichrowski | Piotr | ZS Goetla Sucha Beskidzka | 56,23 |
9 | Sroczyński | Zbigniew | ZS Goetla Sucha Beskidzka | 65,45 |
Drużynówka
Wyniki końcowe pływanie drużynowe dziewcząt | |||||
Miejsce | Szkoła | punkty | |||
1 | LO Nr I Sucha Beskidzka | 166 | |||
2 | ZS Witosa Sucha Beskidzka | 94 | |||
Wyniki szczegółowe pływanie drużynowe dziewcząt | |||||
ZS im. W. Witosa Sucha Beskidzka | |||||
Nazwisko | Imię | Szkoła | styl | czas | punkty |
Jaszak | Aleksandra | ZS Witosa Sucha Beskidzka | 50 dowlonym | 36,24 | 17 |
Bachorczyk | Kinga | ZS Witosa Sucha Beskidzka | 100 klasycznym | 1,35,94 | 15 |
Pająk | Katarzyna | ZS Witosa Sucha Beskidzka | 50 grzbitowym | 53,87 | 15 |
Wala | Sylwia | ZS Witosa Sucha Beskidzka | 50 klasycznym | 47,91 | 17 |
Sztafeta | 7,10,04 | 30 | |||
Suma | 94 | ||||
LO Sucha Beskidzka | |||||
Nazwisko | Imię | Szkoła | styl | czas | punkty |
Kobiela | Justyna | LO Nr I Sucha Beskidzka | 50 dowlonym | 42,07 | 15 |
Gąska | Daria | LO Nr I Sucha Beskidzka | 50 klasycznym | 53,78 | 15 |
Boryczko | Klaudia | LO Nr I Sucha Beskidzka | 100 grzbietowym | 1,35,34 | 17 |
Woźny | Joanna | LO Nr I Sucha Beskidzka | 50 motylkowym | 39,79 | 17 |
Sikora | Marta | LO Nr I Sucha Beskidzka | 50 motylkowym II | 35,73 | 17 |
Palcar | Marta | LO Nr I Sucha Beskidzka | 100 klasycznym | 1,28,72 | 17 |
Smyrak | Łucja | LO Nr I Sucha Beskidzka | 50 grzbitowym | 48,18 | 17 |
Kucharczyk | Nina | LO Nr I Sucha Beskidzka | 100 dowolnym | 1,30,76 | 17 |
Sztafeta | 5,4 | 34 | |||
Suma | 166 |
FINAŁ POWIATOWY – PŁYWANIE DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW – LICEALIADA 2016/2017
Wyniki końcowe pływanie drużynowe chłopców | |||||
Miejasce | Szkoła | Punkty | |||
1 | LO Nr I Sucha Beskidzka | 170 | |||
2 | ZS Witosa Sucha Beskidzka | 30 | |||
Wyniki szczegółowe pływanie drużynowe chłopców | |||||
Nazwisko | Imię | Szkoła | styl | czas | punkty |
0 | 0 | ||||
Sztafeta | 5,40,06 | 30 | |||
Suma | 30 | ||||
LO Sucha Beskidzka | |||||
Nazwisko | Imię | Szkoła | styl | czas | punkty |
Pochopień | Stanisław | LO Nr I Sucha Beskidzka | 100 grzbietem | 1,28,50 | 17 |
Polak | Maciej | LO Nr I Sucha Beskidzka | 50 motylkowym | 39,65 | 17 |
Ponikiewski | Karol | LO Nr I Sucha Beskidzka | 100 klasyczym | 1,24,38 | 17 |
Huzarski | Filip | LO Nr I Sucha Beskidzka | 50 dowolnym | 36,75 | 17 |
Ogarek | Mikołaj | LO Nr I Sucha Beskidzka | 50 motylkowym II | 35,76 | 17 |
Zawojski | Marcin | LO Nr I Sucha Beskidzka | 100 dowolnym | 1,16,97 | 17 |
Kaczmarczyk | Jan | LO Nr I Sucha Beskidzka | 50 grzbietem | 38,84 | 17 |
Polak | Michał | LO Nr I Sucha Beskidzka | 50 klasycznym | 41,15 | 17 |
Sztafeta | 4,15,99 | 34 | |||
Suma | 170 |